Povezane vesti

Marko Branković posle eliminacije sa OI: "Ne znam šta bih rekao, jedan od težih poraza u karijeri..."

Marko Branković posle eliminacije sa OI: "Ne znam šta bih rekao, jedan od težih poraza u karijeri..."

Telegraf 04.08.2024
Basketaši završili takmičenje. Basketaška reprezentacija Srbije ispala je sa Olimpijskih igara u Parizu, pošto je u četvrtfinalu poražena od Francuske sa 22:19, te je tako prošao san o medalji sa ovog takmičenja! Malo ko je očekivao da će… »
Evo kako je Strahinja Stojačić podneo poraz od Francuske: Suze kapitena, saigrači i protivnici ga tešili

Evo kako je Strahinja Stojačić podneo poraz od Francuske: Suze kapitena, saigrači i protivnici ga tešili

Telegraf 04.08.2024
Tuga... Basketaška reprezentacija Srbije je doživela pravi šok pošto je poražena u četvrtfinalu Olimpijskih igara od Francuske sa 22:18, te su tako raspršeni i snovi o medalji. Onaj kome je natježe pao ovaj poraz je Strahinja Stojačić i kapiten… »
Stojačić u suzama dao izjavu: “Razočarali smo i sebe i Srbiju, ne znam sta će biti s našom generacijom…”

Stojačić u suzama dao izjavu: “Razočarali smo i sebe i Srbiju, ne znam sta će biti s našom generacijom…”

Telegraf 04.08.2024
Teško je... Basketaška reprezentacija Srbije je totalno podbacila na Olimpijskim igrama u Parizu gde je poražena od Francuske u četvrtfinalu sa 22:18, čime su i završili svoje učešće. Orlovi su bili prvi favorit za zlato, te je utoliko ovaj poraz… »

Vesti dana »