Povezane vesti

Orlići ostali bez zlata na Evropskom prvenstvu: Nemci bolji od Srbije, Kostić i Drezgić pokazali zube!

Telegraf 04.08.2024
Tako blizu, a tako daleko. Mlada reprezentacija Srbije do 18 godina osvojila je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Finskoj, gde je u finali poražena od Nemačke sa 93:83 posle veoma velike borbe. Najveća prevaga je viđena u prvoj četvrtini, koju… »
Srbija izgubila u finalu Eurobasketa: 30 poena Save Drezgića nije bilo dovoljno za titulu

Mondo 04.08.2024
Poraz srpskih talenata u meču za naslov prvaka kontinenta u konkurenciji do 18 godina. Muška U18 reprezentacija Srbije osvojila srebrnu medalju na Eurobasketu u Finskoj. U sjajnom finalu: Nemačka – Srbija 93:83 (33:19, 18:26, 16:13, 26:25). Savo… »