Povezane vesti

Pronađeno i drugo telo utopljenika Završena potraga za stradalima kod Šida

Pronađeno i drugo telo utopljenika Završena potraga za stradalima kod Šida

Dnevnik 05.08.2024
ŠID: Iz Sotskog jezera kod Šida izvučeno je telo i drugog utopljenika. Reč je o Srđanu Sabu iz Nove Pazove za kojim se tragalo od juče. Informacija je potvrđena u MUP Srbije. Prethodno je pronađeno telo Miroslava Cupera. Podsetimo, Miroslav (33)… »
Tela dva utopljenika izvučena iz Sotskog jezera kod Šida: Gumeni čamac sa decom prevrnuo se 50 metara od obale

Tela dva utopljenika izvučena iz Sotskog jezera kod Šida: Gumeni čamac sa decom prevrnuo se 50 metara od obale

Euronews 05.08.2024
Ronoci su izvukli tela dve osobe koje su se juče utopile u Sotskom jezera kod Šida, potvrđeno je RTS-u u policiji. Dve osobe utopile su se juče na Sotskom jezeru kada se čamac prevrnuo oko 50 metara od obale. U gumenom čamcu su bili M. C. (33)… »
"Nikada nećemo zaboraviti Bačinačkog Kislinga" Prijatelji se opraštaju od Miroslava koji se udavio kod Šida spasavajući…

"Nikada nećemo zaboraviti Bačinačkog Kislinga" Prijatelji se opraštaju od Miroslava koji se udavio kod Šida spasavajući…

Kurir 05.08.2024
Žitelji sela Bačinci potreseni su velikom tragedijom koja je obeležila jučerašnji dan na Sotskom jezeru kod Šida, kada se Miroslav Cuper (33) utopio u jezeru, nakon prevrtanja gumenog čamca u kom je bio sa decom. Njegovi prijatelji se uveliko… »
„Živeo je za svoju ćerku, nisu se razdvajali“: Meštani u šoku nakon što se Miroslav utopio prilikom prevrtanja čamca…

„Živeo je za svoju ćerku, nisu se razdvajali“: Meštani u šoku nakon što se Miroslav utopio prilikom prevrtanja čamca…

Nova 05.08.2024
: Miroslav C. (33) iz Baćinaca stradao je u nedelju uveče, kada se prevrnuo čamac u kome su bili on, njegova ćerka L. C. (9) i njeno dvoje drugara J.C. (9) i Đ. T. (9), na Sotskom jezeru kod Šida. Za Miroslavom i decom su tri osobe skočile kako bi… »
Pronađeno i drugo telo utopljenika

Pronađeno i drugo telo utopljenika

B92 05.08.2024
Iz Sotskog jezera kod Šida izvučeno je i telo drugog utopljenika. To je Srđan Sabo iz Nove Pazove za kojim se tragalo od juče. Sabo je žrtvovao svoj život da bi pomogao u spasavanju dece. Jutros je pronađeno telo Miroslava Cupeka, koji je upravljao… »
Tragedija: Izvučeno telo i drugog utopljenika iz Sotskog jezera: Pokušao da spasi decu

Tragedija: Izvučeno telo i drugog utopljenika iz Sotskog jezera: Pokušao da spasi decu

Blic 05.08.2024
Iz Sotskog jezera kod Šida izvučeno je telo i drugog utopljenika. Reč je o Srđanu Sabo iz Nove Pazove za kojim se tragalo od juče. Sabo je žrtvovao svoj život da bi pomogao u spasavanju dece. Jutros je pronađeno telo Miroslava Cupeka koji je… »
Pronađeno telo i drugog utopljenika: Završena potraga za stradalima kod Šida

Pronađeno telo i drugog utopljenika: Završena potraga za stradalima kod Šida

Kurir 05.08.2024
Iz Sotskog jezera kod Šida izvučeno je telo i drugog utopljenika. Reč je o Srđanu Sabu iz Nove Pazove za kojim se tragalo od juče. Informacija je potvrđena u MUP Srbije. Prethodno je pronađeno telo Miroslava Cupera. Прикажи ову… »
Na jezeru na kom se dvoje udavilo zabranjeno kupanje: Na obali stoje ove table! Oglasili se iz ug "Sotsko jezero"

Na jezeru na kom se dvoje udavilo zabranjeno kupanje: Na obali stoje ove table! Oglasili se iz ug "Sotsko jezero"

Kurir 05.08.2024
Nakon tragedije na Sotskom jezeru kada su se utopila dva muškarca, s tim da je jedan od njih spasilac S.S. iz Nove Pazove, koji je pritekao u pomoć nakon što se gumeni čamac u kom su bila i deca prevrnuo, za Kurir se se oglasili iz Udruženja građana… »
Tela dva utopljenika izvučena iz Sotskog jezera

Tela dva utopljenika izvučena iz Sotskog jezera

RTS 05.08.2024
Ronoci su izvukli tela dve osobe koje su se juče utopile u Sotskom jezera kod Šida, potvrđeno je RTS-u u policiji. Dve osobe utopile su se juče na Sotskom jezeru kada se čamac prevrnuo oko 50 metara od obale. U gumenom čamcu su bili M. C. (1991)… »
Još jedno telo izvučeno iz Sotskog jezera: Udavio se Srđan iz Nove Pazove

Još jedno telo izvučeno iz Sotskog jezera: Udavio se Srđan iz Nove Pazove

Mondo 05.08.2024
Reč je o Srđanu Sabo iz Nove Pazove za kojim se tragalo od juče. I z Sotskog jezera kod Šida izvučeno je telo i drugog utopljenika. Reč je o Srđanu Sabo iz Nove Pazove za kojim se tragalo od juče. Informacija je potvrđena "Novostima" u MUP… »
Ovo je Miroslav koji se utopio na Sotskom jezeru nakon što se prevrnuo čamac u kom je bio sa troje dece FOTO

Ovo je Miroslav koji se utopio na Sotskom jezeru nakon što se prevrnuo čamac u kom je bio sa troje dece FOTO

Nova 05.08.2024
: Miroslav C. i S.S. utopili su se u nedelju uveče u Sotskom jezeru kod Šida. Miroslav je bio u gumenom čamcu sa trojce dece kada se čamac prevrnuo, a pokušaj spasavanja pretvorio se u katastrofu. Miroslav C. (33) iz Bačinaca bio je sa svojom… »
Ovo je Miroslav koji se udavio kod Šida: Poveo ćerku i komšijsku decu na plažu, pa upali u vodu "oni sada ne dišu" (foto)

Ovo je Miroslav koji se udavio kod Šida: Poveo ćerku i komšijsku decu na plažu, pa upali u vodu "oni sada ne dišu" (foto)

Kurir 05.08.2024
Miroslav Cuper (33) iz sela Bačinci kod Šida, utopio se juče u Sotskom jezeru nakon što se gumeni čamac u kom je bio sa svojom ćerkom i još dvoje dece iz komšiluka prevrnuo. U akciji spasavanja učestvovalo je troje ljudi koji su bili na jezeru, a… »
"Čuo sam povike i bez oklevanja ušao u jezero" Za Kurir se oglasio komandir koji je spasavao decu: Bio sam na obali i čuo…

"Čuo sam povike i bez oklevanja ušao u jezero" Za Kurir se oglasio komandir koji je spasavao decu: Bio sam na obali i čuo…

Kurir 05.08.2024
Radoslav Lakić, komandir Policijske ispostave Šid, juče je bio na Sotskom jezeru, kada je začuo zapomaganje i dozivanje "upomoć", nakon što se prevrnuo gumeni čamac sa četiri osobe, među kojima je bilo troje dece. Čovek koji se utopio, Miroslav… »
"Njegova ćerka je upala u vodu prva": Ovo je Miroslav koji se udavio u Sotskoom jezeru kada se prevrnuo čamac

"Njegova ćerka je upala u vodu prva": Ovo je Miroslav koji se udavio u Sotskoom jezeru kada se prevrnuo čamac

Blic 05.08.2024
Miroslav Cuper (33) iz sela Bačinci kod Šida, utopio se juče u Sotskom jezeru nakon što se gumeni čamac u kom je bio sa svojom ćerkom i još dvoje dece iz komšiluka prevrnuo. U akciji spasavanja učestvovalo je troje ljudi koji su bili na jezeru, a… »
Izvučeno telo jednog od utopljenika u Sotskom jezeru! Bio na čamcu sa decom, muškarac ih spasavao pa poginuo i on

Izvučeno telo jednog od utopljenika u Sotskom jezeru! Bio na čamcu sa decom, muškarac ih spasavao pa poginuo i on

Mondo 05.08.2024
Iz Sotskog jezera izvučeno je telo jednog od utopljenika. Potraga za utopljenicima u Sotskom jezeru jutros je nastavljena, a ronioci su oko 11 sati izvukli jedno telo. Kako navodi Sremska televizija, potraga za drugim telom se nastavlja. Do utapanja… »
Potraga za utopljenicima u sotskom jezeru jutros je nastavljena Ronioci su oko 11 sati izvukli jedno telo, nastavlja se potraga…

Potraga za utopljenicima u sotskom jezeru jutros je nastavljena Ronioci su oko 11 sati izvukli jedno telo, nastavlja se potraga…

Dnevnik 05.08.2024
ŠID: Pod površinom vode nestali su muškarac koji je bio na gumenom čamcu, kao i muškarac koji je pritekao u pomoć. Na plovilu je bilo i dece. Na oko 50 metara od obale u manjem gumenom čamcu vozili su se M. C. (33), njegova kćerka L. C. (9), kao i… »
Ovo je Miroslav koji se udavio kod Šida: "Čamac se prevrnuo, počela je agonija, njegova ćerka je prva upala"

Ovo je Miroslav koji se udavio kod Šida: "Čamac se prevrnuo, počela je agonija, njegova ćerka je prva upala"

Telegraf 05.08.2024
Priča se da je prvo u vodu upala Miroslavova ćerka, a on je brzo reagovao ušao je da je izvadi iz vode, u tom trenutku došlo je do prevrtanja čamca, pa je i drugo dvoje dece upalo u vodu. Miroslav Cuper (33) iz sela Bačinci kod Šida, utopio se… »
Iz Sotskog jezera izvučeno telo utopljenika, traga se za drugom osobom

Iz Sotskog jezera izvučeno telo utopljenika, traga se za drugom osobom

N1 Info 05.08.2024
Podeli : Potraga za utopljenicima u Sotskom jezeru jutros je nastavljena, a oko 11 časova ronioci su izvukli jedno telo, prenela je Sremska televizija. Kako navodi Sremska televizija, potraga za drugim telom se nastavlja. A post shared by Sremska… »
Izvučeno telo utopljenika: Nastavlja se potraga za drugim muškarcem koji je stradao kada se prevrnuo čamac pun dece

Izvučeno telo utopljenika: Nastavlja se potraga za drugim muškarcem koji je stradao kada se prevrnuo čamac pun dece

Blic 05.08.2024
Potraga za utopljenicima u Sotskom jezeru jutros je nastavljena, a ronioci su oko 11 sati izvukli jedno telo. Kako navodi Sremska televizija, potraga za drugim telom se nastavlja. Do utapanja dvojice muškaraca došlo je kada se prevrnuo gumeni čamac u… »
Tuga na Sotskom jezeru: Iz vode izvučeno telo utopljenika, nastavlja se potraga za drugim muškarcem

Tuga na Sotskom jezeru: Iz vode izvučeno telo utopljenika, nastavlja se potraga za drugim muškarcem

Nova 05.08.2024
: Potraga za utopljenicima u Sotskom jezeru jutros je nastavljena, a oko 11 časova ronioci su izvukli jedno telo. Kako navodi Sremska televizija, potraga za drugim telom se nastavlja. A post shared by Sremska televizija (@sremskatelevizija) Do utapanja… »
Izvučeno telo jednog od utopljenika, nastavlja se potraga za drugim: Objavljen snimak s lica mesta na Sotskom jezeru (video)

Izvučeno telo jednog od utopljenika, nastavlja se potraga za drugim: Objavljen snimak s lica mesta na Sotskom jezeru (video)

Kurir 05.08.2024
Potraga za utopljenicima u Sotskom jezeru jutros je nastavljena, a u periodu oko 11 časova ronioci su izvukli jedno telo. Kako navodi Sremska televizija, potraga za drugim telom se nastavlja. Do utapanja dvojice muškaraca došlo je kada se prevrnuo… »
Iz Sotskog jezera izvučeno telo utopljenika, traga se za drugom osobom

Iz Sotskog jezera izvučeno telo utopljenika, traga se za drugom osobom

Novi magazin 05.08.2024
Potraga za utopljenicima u Sotskom jezeru jutros je nastavljena, a oko 11 časova ronioci su izvukli jedno telo, prenela je Sremska televizija. Kako navodi Sremska televizija, potraga za drugim telom se nastavlja. Podsetimo, na Sotskom jezeru kod Šida u… »
Izvučeno telo jednog od utopljenika u Sotskom jezeru: Nastavlja se potraga za drugim

Izvučeno telo jednog od utopljenika u Sotskom jezeru: Nastavlja se potraga za drugim

Telegraf 05.08.2024
Pod površinom vode nestali su muškarac koji je bio na čamcu, kao i muškarac koji je pritekao u pomoć. Potraga za utopljenicima u Sotskom jezeru jutros je nastavljena, a ronioci su oko 11 sati izvukli jedno telo. Kako navodi Sremska televizija… »
"Rekli mi 'dolazi, dave se', sin plakao u slušalicu": Ispovest oca dečaka koji je bio na čamcu na Sotskom jezeru - dvoje…

"Rekli mi 'dolazi, dave se', sin plakao u slušalicu": Ispovest oca dečaka koji je bio na čamcu na Sotskom jezeru - dvoje…

Kurir 05.08.2024
Otac M. C., čije je dete bilo na prevrnutom gumenom čamcu u Sotskom jezeru, kod Šida, ispričao je kako je došlo do utapanja dve osobe. "M. C. je došao kod mene i pitao me da li ćemo ići i mi na jezero, ali, pošto smo žena i ja imali posla kod… »
"Pozvao me sin, čuo sam plač": Ispovest oca deteta koje je ispalo iz čamca u nesreći na Sotskom jezeru (video)

"Pozvao me sin, čuo sam plač": Ispovest oca deteta koje je ispalo iz čamca u nesreći na Sotskom jezeru (video)

Telegraf 05.08.2024
Jedno dete, ćerka L. C. je sama isplivala na obalu, a dvoje dece J. C. i Đ. T. su spasili. Sinoć je potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio da se na Sotskom jezeru kod Šida dogodila nesreća u kojoj su se dve… »
Tragedija! Prevrnuo se čamac sa porodicom: Spasilac pokušao da spasi oca, obojica se utopili! Evo šta je bilo sa troje dece

Tragedija! Prevrnuo se čamac sa porodicom: Spasilac pokušao da spasi oca, obojica se utopili! Evo šta je bilo sa troje dece

Kurir 05.08.2024
U tragičnom događaju na Sotskom jezeru kod Šida, dva muškarca su izgubila život nakon što se gumeni čamac u kojem su se nalazili prevrnuo. Meštani Bačinaca danas oplakuju 33-godišnjeg M.C., koji je zajedno sa devetogodišnjom ćerkom i još… »
"Zvali me i rekli da se dave" Ispovest oca deteta koje je bilo na čamcu na Sotskom jezeru kad se desila tragedija

"Zvali me i rekli da se dave" Ispovest oca deteta koje je bilo na čamcu na Sotskom jezeru kad se desila tragedija

Mondo 05.08.2024
Ispovest oca deteta koje je bilo na čamcu na Sotskom jezeru kad se desila tragedija. Otac M. C., čije je dete bilo na prevrnutom gumenom čamcu u Sotskom jezeru, kod Šida, ispričao je kako je došlo do utapanja dve osobe. "M. C. (muškarac koji se… »
„Komšija me pozvao i rekao: ‘Dolazi, dave se!'“ Ispovest oca deteta koje je bilo na čamcu na Sotskom jezeru kada su se…

„Komšija me pozvao i rekao: ‘Dolazi, dave se!'“ Ispovest oca deteta koje je bilo na čamcu na Sotskom jezeru kada su se…

Nova 05.08.2024
: Otac M. C., čije je dete bilo na prevrnutom gumenom čamcu u Sotskom jezeru, kod Šida, ispričao je kako je došlo do utapanja dve osobe. „M. C. (muškarac koji se utopio, prim. aut.) je došao kod mene i pitao me da li ćemo ići i mi na jezero… »
"Dolazi, dave: Se!" Ispovest oca čiji je sin bio na čamcu koji se prevrnuo na Sotskom jezeru: "Doleteo sam, policija je već…

"Dolazi, dave: Se!" Ispovest oca čiji je sin bio na čamcu koji se prevrnuo na Sotskom jezeru: "Doleteo sam, policija je već…

Blic 04.08.2024
Otac M. C., čije je dete bilo na prevrnutom gumenom čamcu u Sotskom jezeru, kod Šida, ispričao je kako je došlo do ove tragedije. - M. C. (muškarac koji se utopio, prim. aut.) je došao kod mene i pitao me da li ćemo ići i mi na jezero, ali… »
Horor Na Sotskom jezeru kod Šida! Utopile se dve osobe: Prevrnuo se čamac u kom su bili otac, ćerka i još dvoje dece

Horor Na Sotskom jezeru kod Šida! Utopile se dve osobe: Prevrnuo se čamac u kom su bili otac, ćerka i još dvoje dece

Blic 04.08.2024
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da se na Sotskom jezeru kod Šida dogodila nesreća u kojoj su se dva lica utopila. - Na Sotskom jezeru kod Šida dogodila se nesreća u kojoj su se dva lica utopila. Na… »
MUP: Dve osobe se utopile u Sotskom jezeru kod Šida

MUP: Dve osobe se utopile u Sotskom jezeru kod Šida

Danas 04.08.2024
Dve osobe utopile su se danas na Sotskom jezeru kod Šida, kada se 50 metara od obale prevrnuo gumeni čamac, saopštilo je večeras Ministarstvo unutrašnjih poslova. Ministar Ivica Dačić naveo je u saopštenju da su u čamcu bili M.C. (33), njegova… »
Skočio da spase decu sa prevrnutog čamca pa se utopio! Evo kako je došlo do tragedije na Sotskom jezeru kod Šida

Skočio da spase decu sa prevrnutog čamca pa se utopio! Evo kako je došlo do tragedije na Sotskom jezeru kod Šida

Blic 04.08.2024
Otac maloletnog deteta M. C. (33) i muškarac koji je pritekao u pomoć S. S. (34) utopili su se danas u Sotskom jezeru kod Šida, nakon prevrtanja gumenog čamca. Kako je potvrdio i potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica… »

Vesti dana »