Povezane vesti

Kenedi Mlađi rekao da je ostavio mrtvog medveda u Cental parku u Njujorku pre decenije

Kenedi Mlađi rekao da je ostavio mrtvog medveda u Cental parku u Njujorku pre decenije

Politika 05.08.2024
VAŠINGTON – Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert F. Kenedi Mlađi rekao je da je ostavio mrtvog medveda u Central parku u Njujorku pre decenije i da ga je postavio da izgleda kao da ga je udario bicikl. Kenedi je to rekao u video snimku… »
Kenedi Mlađi i bizarnosti: Ostavio sam mrtvog medveda u Central parku u Njujorku

Kenedi Mlađi i bizarnosti: Ostavio sam mrtvog medveda u Central parku u Njujorku

NIN 05.08.2024
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert F. Kenedi Mlađi rekao je da je ostavio mrtvog medveda u Central parku u Njujorku pre decenije i da ga je postavio da izgleda kao da ga je udario bicikl. Kenedi je to rekao u video-snimku, postavljenom na… »
Priznanje Kenedija Mlađeg: Ostavio sam mrtvog medveda u Central parku u Njujorku

Priznanje Kenedija Mlađeg: Ostavio sam mrtvog medveda u Central parku u Njujorku

N1 Info 05.08.2024
Podeli : Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert F. Kenedi Mlađi rekao je da je ostavio mrtvog medveda u Central parku u Njujorku pre decenije i da ga je postavio da izgleda kao da ga je udario bicikl. Kenedi je to rekao u video snimku, postavljenom… »
Kenedi Mlađi o mrtvom medvedu u Central parku u Njujorku: Ostavio sam ga da izgleda kao da ga je udario bicikl

Kenedi Mlađi o mrtvom medvedu u Central parku u Njujorku: Ostavio sam ga da izgleda kao da ga je udario bicikl

Euronews 05.08.2024
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert F. Kenedi Mlađi rekao je da je ostavio mrtvog medveda u Central parku u Njujorku pre decenije i da ga je postavio da izgleda kao da ga je udario bicikl. Kenedi je to rekao u video snimku, postavljenom na… »
Robert Kenedi Mlađi: Ostavio sam mrtvog medveda u Central parku

Robert Kenedi Mlađi: Ostavio sam mrtvog medveda u Central parku

Radio 021 05.08.2024
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert F. Kenedi Mlađi rekao je da je ostavio mrtvog medveda u Central parku u Njujorku pre decenije i da ga je postavio da izgleda kao da ga je udario bicikl. Kenedi je to rekao u video snimku, postavljenom na… »

Vesti dana »