Povezane vesti

Jovana Jeremić za Draganov rođendan iskeširala čitavo bogatstvo: "Volim skupe i retke stvari, to i poklanjam"

Jovana Jeremić za Draganov rođendan iskeširala čitavo bogatstvo: "Volim skupe i retke stvari, to i poklanjam"

Telegraf 05.08.2024
Preporučujemo. Voditeljka jutarnjeg programa na Pinku, Jovana Jeremić, već neko vreme uživa u vezi sa 14 godina starijim biznismenom Draganom Stankovićem. Jovana je sada, za Draganov 48. rođendan, rešila da ga iznenadi i to na kakav način… »
"Dišem za tebe, mili moj" Jovana Jeremić o Draganu, otkrila nepoznate detalje o njihovom odnosu, evo šta radi svakog dana!

"Dišem za tebe, mili moj" Jovana Jeremić o Draganu, otkrila nepoznate detalje o njihovom odnosu, evo šta radi svakog dana!

Kurir 05.08.2024
Voditeljka Jovana Jeremić uživa u ljubavi sa 15 godina starijim biznismenom Draganom Stankovićem, vlasnikom lanca pekara, koji je juče napunio 48. godinu uz svoju lepšu polovinu. Jovana je Dragana oduševila luksuznim poklonom, skupocenim satom marke… »
Slavlje u domu Jovane Jeremić i "kralja hleba", povod je više nego poseban: "Dao si mi mesto koje mi pripada"

Slavlje u domu Jovane Jeremić i "kralja hleba", povod je više nego poseban: "Dao si mi mesto koje mi pripada"

Telegraf 05.08.2024
Preporučujemo. Voditeljka jutarnjeg programa na Pinku, Jovana Jeremić, već neko vreme uživa u vezi sa 15 godina starijim biznismenom Draganom Stankovićem, vlasnikom lanca pekara. Njihova ljubavna priča, koja je privukla pažnju javnosti, obeležena… »

Vesti dana »