Povezane vesti

"Trovao me" žena optužila daneta gorštaka za zlostavljanje! Kristina tvrdi da je lažov i prevarant, isplivale šokantne…

"Trovao me" žena optužila daneta gorštaka za zlostavljanje! Kristina tvrdi da je lažov i prevarant, isplivale šokantne…

Kurir 05.08.2024
Tekstovi o Danijelu Danetu Biorcu bili su dugo među najčitanijim. Ljudi su voleli priče o mladiću koji je odlučio da se naseli na Goliji i da započne život pravog gorštaka. A onda je odjeknula vest - Dane se ženi. Tada devetnaestogodišnja… »
"Lažovi, prevaranti - trovali su me" Supruga optužila gorštaka Daneta i njegovu majku da su je mučili

"Lažovi, prevaranti - trovali su me" Supruga optužila gorštaka Daneta i njegovu majku da su je mučili

Mondo 05.08.2024
Supruga je optužila gorštaka Daneta i njegovu majku da su je mučili. Danijel Bijorac ili kako ga znaju ljudi "Gorštak Dane" je mladić koji je živi na planini i bavi se stočarstvom. Rođen je u Novom Pazaru gde je završio i osnovnu i srednju - bio… »
"Lažov i prevarant, trovao: Me!" Supruga optužila Daneta, gorštaka sa Golije, za zlostavljanje: Objavila i šokantne…

"Lažov i prevarant, trovao: Me!" Supruga optužila Daneta, gorštaka sa Golije, za zlostavljanje: Objavila i šokantne…

Blic 05.08.2024
Danijel Dane Biorac, poznat po svom životu na Goliji, tako i kao gorštak sa Golije, nedavno je postao predmet kontroverzi. Njegova supruga Kristina Salković optužila ga je za trovanje i zlostavljanje, a njegovu majku za maltretiranje. Ljubavna priča… »
"Lažov i prevarant, trovao: Me!" Supruga optužila Daneta, gorštaka sa Golije, za zlostavljanje: Objavila i šokantne…

"Lažov i prevarant, trovao: Me!" Supruga optužila Daneta, gorštaka sa Golije, za zlostavljanje: Objavila i šokantne…

Blic 05.08.2024
Danijel Dane Biorac, poznat po svom životu na Goliji, tako i kao gorštak sa Golije, nedavno je postao predmet kontroverzi. Njegova supruga Kristina Salković optužila ga je za trovanje i zlostavljanje, a njegovu majku za maltretiranje. Ljubavna priča… »

Vesti dana »