Povezane vesti

Predsednik Vučić obišao gradilište Dečje bolnice Tiršova 2 (video)

Predsednik Vučić obišao gradilište Dečje bolnice Tiršova 2 (video)

Politika 05.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obilazi večeras radove na izgradnji Dečje bolnice Tiršova 2. Pored predsednika prisutni su i ministar zdravlja Zlatibor Lončar, ministar finansija Siniša Mali, ministar za javna ulaganja Darko Glišić… »
"Nema kopanja još dve godine" Vučić o litijumu: Ako bilo kome može bilo šta da zafali - nećemo ulaziti u to

"Nema kopanja još dve godine" Vučić o litijumu: Ako bilo kome može bilo šta da zafali - nećemo ulaziti u to

Kurir 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u pratnji resornih ministara, obišao je gradilište dečije bolnice Tiršova 2 i ponovio zašto je bitan litijum i odgovorio na optužbe koje se danima mogu čuti vezano za ovu temu. - Naravno da nije problem u… »
Vučić obišao gradilište Dečje bolnice: "Tiršova 2" je san generacija, biće završena do kraja marta 2027. godine

Vučić obišao gradilište Dečje bolnice: "Tiršova 2" je san generacija, biće završena do kraja marta 2027. godine

Kurir 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je gradilište Dečje bolnice Tiršova II. Zbog velikog značaja Dečje bolnice Tiršova II, na molbu predsednika Srbije i insistiranje Vlade Srbije, radovi se odvijaju u tri smene. "Tiršova 2 je san… »
Vučić o Kurtijevim jednostranim protivpravnim potezima

Vučić o Kurtijevim jednostranim protivpravnim potezima

Politika 05.08.2024
Kuritjevo ponašanje je pokušaj izazivanja ratnog sukoba. Mi ne želimo rat, želimo da sačuvamo mir, ali on to radi smišljeno, organizovano i uz podršku pojedinih zapadnih sila, rekao je predsednik Vučić. „Iz 2015. postoji sporazum o… »
Vučić: Tiršova 2 biće završena do marta, aprila 2027, za nas je zdravlje najvažnije

Vučić: Tiršova 2 biće završena do marta, aprila 2027, za nas je zdravlje najvažnije

Politika 05.08.2024
Zlatibor Lončar sutra izlazi sa timom najstručnijih lekara u ovoj zemlji iz različitih oblasti da se vidi da li litijum može da utiče na zdravlje, nema kopanja još dve godine. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras radove… »
Vučić: Naravno da nije problem u litijumu

Vučić: Naravno da nije problem u litijumu

Politika 05.08.2024
Naravno da nije problem u litijumu osvrnuo se predsednik Vučić. Sve vreme su lagali i obmanjivali narod. Bio sam kriv i kada su dvojica monstruma ubili našu decu, pa su opet upadali u institucije. Valjda sam kriv i zbog nečega što će da bude… »
Vučić: Naravno da nije problem u litijumu; Slušate laž do laži svakog bogovetnog dana

Vučić: Naravno da nije problem u litijumu; Slušate laž do laži svakog bogovetnog dana

B92 05.08.2024
Predsednik Srbije komentarisao je večeras kritike na račun rudarenja litijuma od strane predstavnika opozicije. "Naravno da nije problem u litijumu. Sve vreme su lagali i obmanjivali narod. Bio sam kriv i kada su dvojica monstruma ubili našu decu, pa… »
Srbija dobija tim stručnjaka koji će ispitati sve o litijumu

Srbija dobija tim stručnjaka koji će ispitati sve o litijumu

B92 05.08.2024
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar sutra izlazi sa timom najstručnijih lekara u ovoj zemlji iz različitih oblasti da se vidi da li litijum može da utiče na zdravlje. To je večeras najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je naveo je da… »
Vučić u poseti gradilištu tiršove 2: Radovi se odvijaju u tri smene, za nas je zdravlje najvažnije (foto)

Vučić u poseti gradilištu tiršove 2: Radovi se odvijaju u tri smene, za nas je zdravlje najvažnije (foto)

Dnevnik 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u poseti je gradilištu Dečje bolnice Tiršova II. Zbog velikog značaja Dečje bolnice Tiršova II, na molbu predsednika Srbije i insistiranje Vlade Srbije, radovi se odvijaju u tri smene. Ono što je važno za vas… »
Novi izbori 2027! Vučić: Pre toga opoziciji dajem priliku da me smene kroz referendum

Novi izbori 2027! Vučić: Pre toga opoziciji dajem priliku da me smene kroz referendum

Dnevnik 05.08.2024
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će naredni izbori biti održani 2027. godine, a da pre toga opozicija ima priliku da ga smeni kroz referendum o opozivu predsednika, ali da oni ne žele na glasanje. Vučić je, tokom… »
Vučić: Lončar će formirati tim najstručnijih lekara da se vidi da li iskopavanje litijuma utiče na zdravlje

Vučić: Lončar će formirati tim najstručnijih lekara da se vidi da li iskopavanje litijuma utiče na zdravlje

N1 Info 05.08.2024
Podeli : Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da protivnici iskopavanja litijuma iznose neistine o tom projektu, da država neće učiniti ništa što bi ugrozilo zdravlje građana, te da se "neće kopati bar još dve godine". Odgovarajući na… »
Vučić: "Tiršova 2" je san generacija, biće završena do kraja marta 2027. godine

Vučić: "Tiršova 2" je san generacija, biće završena do kraja marta 2027. godine

RTS 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji dečije bolnice Tiršova 2 i naveo da će oni biti završeni do marta-aprila 2027. godine, dodajući da je zdravlje najvažnije. Od 1. septembra kreće akcija preventivnih pregleda za… »
Vučić: Kurtijevo ponašanje pokušaj izazivanja ratnog sukoba, mi želimo da sačuvamo mir

Vučić: Kurtijevo ponašanje pokušaj izazivanja ratnog sukoba, mi želimo da sačuvamo mir

RTS 05.08.2024
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da je ponašanje Aljbina Kurtija pokušaj izazivanja ratnog sukoba, organizovano i uz podršku pojedinih zapadnih sila. Srbija ne želi rat i želi da sačuva mir, poručio je Vučić. Što se tiče projekta "Jadar"… »
Vučić: Neće biti kopanja litijuma još dve godine, Lončar će sutra formirati tim lekara da se vidi da li iskopavanje…

Vučić: Neće biti kopanja litijuma još dve godine, Lončar će sutra formirati tim lekara da se vidi da li iskopavanje…

Nova 05.08.2024
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da protivnici iskopavanja litijuma iznose neistine o tom projektu, da država neće učiniti ništa što bi ugrozilo zdravlja građana, te da se "neće kopati bar još dve godine". Odgovarajući… »
Još jedan „najnoviji“ rok za završetak Tiršove 2, Vučić najavio da će izgradnja bolnice biti završena do proleća…

Još jedan „najnoviji“ rok za završetak Tiršove 2, Vučić najavio da će izgradnja bolnice biti završena do proleća…

Nova 05.08.2024
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras radove na izgradnji dečje bolnice Tiršova 2 u Beogradu i najavio da će ona biti završena pre početka specijalne izložbe Ekspo, dakle u martu ili aprilu 2027. godine. „Došli smo da vidite… »
Vučić obišao gradilište Dečje bolnice Tiršova 2: Završićemo je pre početka Ekspa, do marta, aprila 2027.

Vučić obišao gradilište Dečje bolnice Tiršova 2: Završićemo je pre početka Ekspa, do marta, aprila 2027.

Euronews 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras radove na izgradnji dečije bolnice Tiršova 2 i naveo da će oni biti završeni do marta-aprila 2027. godine, dodajući da je zdravlje najvažnije. "Završićemo je pre početka Ekspa, znači do… »
Nema kopanja još najmanje dve godine Vučić o litijumu: Jedna laž sustiže drugu! Ako bilo kome može bilo šta da zafali...

Nema kopanja još najmanje dve godine Vučić o litijumu: Jedna laž sustiže drugu! Ako bilo kome može bilo šta da zafali...

Dnevnik 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u pratnji resornih ministara, obišao je gradilište dečije bolnice Tiršova 2 i ponovio zašto je bitan litijum i odgovorio na optužbe koje se danima mogu čuti vezano za ovu temu. Naravno da nije problem u… »
Novi izbori 2027! Vučić poručio: Pre toga opoziciji dajem priliku da me smeni kroz referendum

Novi izbori 2027! Vučić poručio: Pre toga opoziciji dajem priliku da me smeni kroz referendum

Telegraf 05.08.2024
"Oni bi referendum o nečemu drugom, ne bi o meni. Mene bi da smene, a ne bi na referendum", rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će naredni izbori biti održani 2027. godine, a da pre toga opozicija ima priliku… »
Vučić: Kurti pokušava da izazove ratni sukob, mi želimo da sačuvamo mir

Vučić: Kurti pokušava da izazove ratni sukob, mi želimo da sačuvamo mir

RTV 05.08.2024
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da je ponašanje Aljbina Kurtija pokušaj izazivanja ratnog sukoba, organizovano i uz podršku pojedinih zapadnih sila. Srbija ne želi rat i želi da sačuva mir, poručio je Vučić. Aleksandar Vučić je… »
Vučić dao novi rok: Sada je najavio da će "Tiršova 2" biti završena do proleća 2027.

Vučić dao novi rok: Sada je najavio da će "Tiršova 2" biti završena do proleća 2027.

Radio 021 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras radove na izgradnji dečje bolnice Tiršova 2 u Beogradu. Najavio je da će ona biti završena pre početka specijalne izložbe Ekspo, dakle u martu ili aprilu 2027. godine. "Došli smo da vidite da… »
Vučić najavio da će bolnica Tiršova 2 biti završena do proleća 2027.

Vučić najavio da će bolnica Tiršova 2 biti završena do proleća 2027.

NIN 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras radove na izgradnji dečje bolnice Tiršova 2 u Beogradu i najavio da će ona biti završena pre početka specijalne izložbe Ekspo, dakle u martu ili aprilu 2027. godine. "Došli smo da vidite da… »
Vučić najavio da će izgradnja bolnice Tiršova 2 biti završena do proleća 2027. godine

Vučić najavio da će izgradnja bolnice Tiršova 2 biti završena do proleća 2027. godine

Insajder 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras radove na izgradnji dečje bolnice Tiršova 2 u Beogradu i najavio da će ona biti završena pre početka specijalne izložbe Ekspo, dakle u martu ili aprilu 2027. godine. 'Došli smo da vidite da… »
Predsednik Srbije zabrinut: Kurtijevo ponašanje je pokušaj izazivanja ratnog sukoba

Predsednik Srbije zabrinut: Kurtijevo ponašanje je pokušaj izazivanja ratnog sukoba

B92 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je da je ponašanje Aljbina Kurtija pokušaj izazivanja ratnog sukoba. "Mi ne želimo rat, mi želimo mir, ali on to radi smišljeno, organizovano i uz podršku pojedinih zapadnih sila. Saopštenje spoljne služe… »
"Uvodimo sistematske preglede za decu" Vučić o značaju izgradnje nove dečije bolnice: Tiršova 2 je san generacija

"Uvodimo sistematske preglede za decu" Vučić o značaju izgradnje nove dečije bolnice: Tiršova 2 je san generacija

Kurir 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u pratnji resornih ministara, oobišao je gradilište dečije bolnice Tiršova 2. Tiršova II je san generacija, kaže Vučić. Kako je istakao, ponovo uvodimo sistematske preglede za decu kako bi država pomogla… »
Vučić najavio da će izgradnja bolnice Tiršova 2 biti završena do proleća 2027. godine

Vučić najavio da će izgradnja bolnice Tiršova 2 biti završena do proleća 2027. godine

Novi magazin 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras radove na izgradnji dečje bolnice Tiršova 2 u Beogradu i najavio da će ona biti završena pre početka specijalne izložbe Ekspo, dakle u martu ili aprilu 2027. godine. "Došli smo da vidite da… »
"Kurtijevo ponašanje je pokušaj izazivanja ratnog sukoba" Vučić o situaciji na KiM: Mi ne želimo rat, ali on to radi…

"Kurtijevo ponašanje je pokušaj izazivanja ratnog sukoba" Vučić o situaciji na KiM: Mi ne želimo rat, ali on to radi…

Kurir 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom obilaska radova na Dečjoj bolnici Tiršova 2 komentarisao i najnovija dešavanja na KiM, i novo zastrašivanje Srba od strane Aljbina Kurtija. Odgovarajući na pitanja medija, Vučić kaže da je Kurtijevo… »
Vučić: Kurti pokušava da izazove ratni sukob, mi želimo da sačuvamo mir

Vučić: Kurti pokušava da izazove ratni sukob, mi želimo da sačuvamo mir

Telegraf 05.08.2024
On je saopštenje Evropske službe za spoljne poslove ocenio kao sramotno i bezobrazno, navodeći da se u tom saopštenju pozivaju Priština i Beograd da razgovaraju o Kurtijevim jednostranim postupcima. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je… »
Popović: Vučić obećao otvaranje Tiršove 2 za 2022, a večeras se slika na gradilištu

Popović: Vučić obećao otvaranje Tiršove 2 za 2022, a večeras se slika na gradilištu

Nova 05.08.2024
: Poslanica Stranke slobode i pravde (SSP) Mila Popović izjavila je da bi danas roditelji već dovodili decu da se leče u Tiršovoj dva, da Aleksandar Vučić nije slagao građane da će ta dečja bolnica biti gotova 2022. godine. Ona je povodom najave… »
Mila Popović: Vučić obećao otvaranje Tiršove 2 za 2022, a večeras se slika na gradilištu

Mila Popović: Vučić obećao otvaranje Tiršove 2 za 2022, a večeras se slika na gradilištu

Novi magazin 05.08.2024
Narodna poslanica Stranke slobode i pravde (SSP) Mila Popović izjavila je da bi danas roditelji već dovodili decu da se leče u Tiršovoj dva, da Aleksandar Vučić nije slagao građane da će ta dečja bolnica biti gotova 2022. godine. Ona je povodom… »
Vučić večeras u 22 sata na gradilištu Dečije bolnice „Tiršova 2“ u Beogradu

Vučić večeras u 22 sata na gradilištu Dečije bolnice „Tiršova 2“ u Beogradu

Danas 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će večeras u 22 sata posetiti gradilište Univerzitetske dečje klinike „Tiršova 2“, saopšteno je iz njegovog kabineta. „Zbog velikog značaja Dečije bolnice ‘Tiršova 2’, na molbu… »
Vučić će danas posetiti gradilište Dečje bolnice Tiršova II

Vučić će danas posetiti gradilište Dečje bolnice Tiršova II

B92 05.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetiće danas gradilište Dečje bolnice Tiršova II, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Predsednik će gradilište Dečje bolnice Tiršova II posetiti u 22 časa. Zbog… »
Vučić večeras u 22 sata na gradilištu Dečije bolnice 'Tiršova 2' u Beogradu

Vučić večeras u 22 sata na gradilištu Dečije bolnice 'Tiršova 2' u Beogradu

Novi magazin 05.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će večeras u 22 sata posetiti gradilište Univerzitetske dečje klinike "Tiršova 2", saopšteno je iz njegovog kabineta. "Zbog velikog značaja Dečije bolnice 'Tiršova 2', na molbu predsednika Srbije… »
Predsednik Vučić posetiće danas gradilište Dečje bolnice Tiršova II

Predsednik Vučić posetiće danas gradilište Dečje bolnice Tiršova II

Telegraf 05.08.2024
Predsednik će gradilište Dečje bolnice Tiršova II posetiti u 22 časa. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetiće danas gradilište Dečje bolnice Tiršova II, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike… »

Vesti dana »