Povezane vesti

"Bio sam u šoku, uživo izgleda još gore, oseća se smrad memle“: Otac bebe smeštene u bolnici u Pančevu

"Bio sam u šoku, uživo izgleda još gore, oseća se smrad memle“: Otac bebe smeštene u bolnici u Pančevu

NIN 05.08.2024
Dok je većina Srbije nedelju provela iščekujući i prateći finalni meč, a na kraju i slaveći istorijsko zlato Novaka Đokovića, osvojenog na Olimpijskim igrama u Parizu, neki su bili primorani da je provedu drugačije. Naime, na društvenoj mreži… »
FOTO Pančevac objavio fotografiju bolničke sobe u kojoj je bila njegova beba: "Vlaga, buđ i memla"

FOTO Pančevac objavio fotografiju bolničke sobe u kojoj je bila njegova beba: "Vlaga, buđ i memla"

Radio 021 05.08.2024
Vladimir Toškov je ostao u šoku kada je došao u posetu svojoj ćerki na dečijem odeljenju Opšte bolnice Pančevo. "Vlaga i buđ po zidovima i plafonu, memla i smrad", tako opisuje sobu u kojoj je bila smeštena jednomesečna beba. Devojčica je… »
„Osećala se buđ, gore je nego što izgleda“: Otac bebe koja je bila smeštena u pančevačkoj bolnici

„Osećala se buđ, gore je nego što izgleda“: Otac bebe koja je bila smeštena u pančevačkoj bolnici

N1 Info 05.08.2024
Podeli : Vlaga i buđ po zidovima i plafonu, memla i smrad. Tako je izgledala soba na dečijem odeljenju Opšte bolnice Pančevo u kojoj je bila smeštena jednomesečna ćerkica Vladimira Toškova, koji je, kako je ispričao za N1, ostao u šoku kada je… »
„Na slici je grozno, a uživo još gore. Fotografija ne može da dočara taj smrad“: Otac bebe snimio sobu na pedijatriji…

„Na slici je grozno, a uživo još gore. Fotografija ne može da dočara taj smrad“: Otac bebe snimio sobu na pedijatriji…

Nova 05.08.2024
: Na slici izgleda grozno, ali je uživo još gore, jer fotografija ne može da dočara sav taj smrad vlage i memle sobe u kojoj je bila smeštena moja jednomesečna kćerka, priča za Nova.rs Vladimir Toškov iz Pančeva, koji je prethodnog vikenda… »

Vesti dana »