Povezane vesti

Na optužbe supruge, gorštak reagovao samo jednom rečenicom Kristina iznela šokantne detalje: "Truju me, u bolnici sam mesec…

Na optužbe supruge, gorštak reagovao samo jednom rečenicom Kristina iznela šokantne detalje: "Truju me, u bolnici sam mesec…

Kurir 05.08.2024
Supruga čuvenog gorštaka Danijela Daneta Biorca, Kristina Salković, optužila ga je danas njega i njegovu porodicu za nasilje. Kako je prethodno navela na društvenim mrežama, optužila ih je da su je trovali, da je završila u bolnici, pa ih nazvala… »
"Nije hteo da me venča već mi radio gnusne stvari!" Žena gorštaka Daneta za Kurir tvrdi da je zvala policiju i otkrila gde…

"Nije hteo da me venča već mi radio gnusne stvari!" Žena gorštaka Daneta za Kurir tvrdi da je zvala policiju i otkrila gde…

Kurir 05.08.2024
Kristina Salaković optužila je na društvenim mrežama Danijela Daneta Biorca da ju je sa svojom majkom dugi zlostavljao i trovao, a sada je za Kurir iznela jezive detalje svog odnosa sa jednim od najpoznatijih srpskih gorštaka. - Sada sam u bolnici u… »
"Nije hteo da me venča, radio mi je gnusne stvari": Žena gorštaka Daneta otkrila jezive detalje njihovog odnosa: "Creva su…

"Nije hteo da me venča, radio mi je gnusne stvari": Žena gorštaka Daneta otkrila jezive detalje njihovog odnosa: "Creva su…

Blic 05.08.2024
Kristina Salaković optužila je na društvenim mrežama Danijela Daneta Biorca da ju je sa svojom majkom dugo zlostavljao i trovao, a sada je iznela jezive detalje svog odnosa sa jednim od najpoznatijih srpskih gorštaka. - Sada sam u bolnici u Sarajevu… »
"Govorio je da sam ku**a, dinar nije dao za dete" Supruga optužila gorštaka Daneta za nasilje, on rekao samo 3 reči

"Govorio je da sam ku**a, dinar nije dao za dete" Supruga optužila gorštaka Daneta za nasilje, on rekao samo 3 reči

Mondo 05.08.2024
Nakon optužbi Kristine Salković, oglasio se gorštak Dane. Cela Srbije zavolela je čuvenog gorštaka Daneta zbog njegove neverovatne priče, a sada ga je supruga Kristina Salković optužila za nasilje u porodici. Ona je u objavi na društvenim… »
"Zvala sam policiju, creva su mi uništena" Supruga gorštaka Daneta otkrila uznemirujuće detalje nasilja

"Zvala sam policiju, creva su mi uništena" Supruga gorštaka Daneta otkrila uznemirujuće detalje nasilja

Mondo 05.08.2024
Kristina Salaković iznela je nove šokantne detalje nasilja koje tvrdi da je doživela od gorštaka Daneta Biorca. Kristina Salaković optužila je gorštaka Daneta Biorca za nasilje u porodici nakon čega se on kratko oglasio rekavši da " joj je… »
"Prebio me je, vređao je i dete": Supruga gorštaka Daneta sa Golije optužila za zlostavljanje, za "Blic" otkrila detalje: On…

"Prebio me je, vređao je i dete": Supruga gorštaka Daneta sa Golije optužila za zlostavljanje, za "Blic" otkrila detalje: On…

Blic 05.08.2024
Poznatog gorštaka sa Golije, Danijela Daneta Biorca, supruga je optužila za nasilje putem društvenih mreža. Ljubavna priča Daneta i Kristine privlači pažnju javnosti već neko vreme. Njihov neobičan život na planini Golija, daleko od… »

Vesti dana »