Povezane vesti
Đokovićevo zlato nema težinu?! Britanski novinar osporio tenis, sumnja da ni ne treba da se igra na OI!
Hot sport 05.08.2024
Eto sad smo i ovo videli. Džejms Grej, novinar britanskog INews, osporio je zlato Novaka Đokovića kroz priču da je upitno da li i tenis treba da bude olimpijski sport. -Bilo je neosporno dirljivo gledati Novaka Đokovića kako plače, drhti i grči se od… »
Britanski novinar osporio Đokovića: "Tenisu nije mesto na Igrama"
B92 05.08.2024
Džejms Grej, novinar britanskog INews, smatra da tenis ne bi trebalo da bude olimpijski sport. On je finale između Novaka Đokovića i Karlosa Alkarasa iskoristio da objasni zbog čega tenis ne bi trebalo da ima mesto na njajvećem sportskom događaju. Iako… »
Vesti dana »

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 3 satajoš 1 povezana