Povezane vesti

Vulin: Vlasti BiH odbile da izdaju dozvolu za prelet srpskog državnog aviona

Vulin: Vlasti BiH odbile da izdaju dozvolu za prelet srpskog državnog aviona

Politika 05.08.2024
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin rekao je danas da mu je onemogućeno da bude u Prebilovcima, povodom obeležavanja stradanja Srba 1941. godine u tom mestu, jer navodno niko iz Vlade Bosne i Hercegovine (BiH) nije bio u mogućnosti da potpiše… »
Srbija uputila protestnu notu BiH zbog sprečavanja Vulina da poseti Prebilovce

Srbija uputila protestnu notu BiH zbog sprečavanja Vulina da poseti Prebilovce

RTS 05.08.2024
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije uputilo je protestnu notu Ministarstvu inostranih poslova Bosne i Hercegovine, izražavajući nezadovoljstvo zbog sprečavanja potpredsednika Vlade Srbije Aleksandra Vulina da prisustvuje otvaranju izložbe u… »
Vulin: Vlada BiH me sprečila da se poklonim senima ubijenih Prebilovčana; Srbija uputila protestnu notu

Vulin: Vlada BiH me sprečila da se poklonim senima ubijenih Prebilovčana; Srbija uputila protestnu notu

RTV 05.08.2024
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Aleksandar Vulin izjavio je da ga je danas Vlada BiH sprečila da se pokloni senima ubijenih Prebilovčana. "Meni je danas zabranjeno da budem u Prebilovcima, pored jame gde su ustaše 1941. godine ubile više od 1.000 Srba… »
Srbija uputila notu BiH "zbog sprečavanja dolaska Aleksandra Vulina u Prebilovce"

Srbija uputila notu BiH "zbog sprečavanja dolaska Aleksandra Vulina u Prebilovce"

Insajder 05.08.2024
Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije saopštilo je u ponedeljak 5. avgusta da je uputilo notu Ministarstvu inostranih poslova Bosne i Hercegovine, izražavajući nezadovoljstvo zbog sprečavanja potpredsednika Vlade Srbije Aleksandra Vulina da… »
Vulin: "Neću prestati da tražim pravdu za srpske žrtve iz Drugog svetskog rata i rata u BiH i Hrvatskoj"

Vulin: "Neću prestati da tražim pravdu za srpske žrtve iz Drugog svetskog rata i rata u BiH i Hrvatskoj"

Telegraf 05.08.2024
Vulin se oglasio nakon što je sprečen da poseti BiH, tom prilikom je obećao da će nastaviti da traži pravdu za srpske žrtve. Potpredsedniku Vlade Srbije i bivšem šefu BIA, Aleksandru Vulinu zabranjen je danas dolazak helikopterom u BiH, gde je… »
Vulin: Vlasti BiH odbile da izdaju dozvolu za prelet srpskog državnog aviona

Vulin: Vlasti BiH odbile da izdaju dozvolu za prelet srpskog državnog aviona

N1 Info 05.08.2024
Podeli : Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin rekao je da mu je onemogućeno da bude u Prebilovcima, povodom obeležavanja stradanja Srba 1941. godine u tom mestu, jer navodno niko iz Vlade Bosne i Hercegovine nije bio u mogućnosti da potpiše… »
Vulin: Vlasti BiH odbile da izdaju dozvolu za prelet srpskog državnog aviona, onemogućeno mi da budem u Prebilovcima

Vulin: Vlasti BiH odbile da izdaju dozvolu za prelet srpskog državnog aviona, onemogućeno mi da budem u Prebilovcima

Kurir 05.08.2024
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin rekao je danas da mu je onemogućeno da bude u Prebilovcima, povodom obeležavanja stradanja Srba 1941. godine u tom mestu, jer navodno niko iz Vlade Bosne i Hercegovine (BiH) nije bio u mogućnosti da potpiše… »
Vulin: Vlada BiH sprečila me je da se poklonim senima ubijenih Prebilovčana

Vulin: Vlada BiH sprečila me je da se poklonim senima ubijenih Prebilovčana

RTS 05.08.2024
Potpredsednik Vlade Aleksandar Vulin izjavio je da ga je danas Vlada BiH sprečila da se pokloni senima ubijenih Prebilovčana. Kaže da su federalne vlasti u BiH ćutale - do sat vremena pre leta, a onda rekli da u ministarstvu nema nikoga da potpiše… »
Vulinu zabranjen ulazak u BiH: Kukavice i podlaci sprečili me da se poklonim senima poklanih Prebilovčana

Vulinu zabranjen ulazak u BiH: Kukavice i podlaci sprečili me da se poklonim senima poklanih Prebilovčana

Telegraf 05.08.2024
Aleksandru Vulinu je trebao da se pojavi u Prebilovcima kod Čapljine, gde se obeležava 83. godišnjica od zločina nad srpskim stanovništvom u Drugom svetskom ratu. Potpredsedniku Vlade Srbije i bivšem šefu BIA, Aleksandru Vulinu zabranjen je danas… »
Vulin: Vlasti BiH odbile da izdaju dozvolu za prelet srpskog državnog aviona

Vulin: Vlasti BiH odbile da izdaju dozvolu za prelet srpskog državnog aviona

Novi magazin 05.08.2024
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin rekao je danas da mu je onemogućeno da bude u Prebilovcima, povodom obeležavanja stradanja Srba 1941. godine u tom mestu, jer navodno niko iz Vlade Bosne i Hercegovine (BiH) nije bio u mogućnosti da potpiše… »
Meštani Prebilovaca ogorčeni zbog dolaska Vulina: Dolazi čovek koji podstiče nacionalnu netrpeljivost, plašimo se da ćemo…

Meštani Prebilovaca ogorčeni zbog dolaska Vulina: Dolazi čovek koji podstiče nacionalnu netrpeljivost, plašimo se da ćemo…

Nova 05.08.2024
: U Prebilovcima se danas, povodom obeležavanja 83 godine od obeležavanja zločina u Drugom svetskom ratu nad srpskim narodom, održava izložba pod nazivom "Prebilovci 1941. godine", a među zvanicima koji će se obratiti okupljenima ovim povodom biće… »

Vesti dana »