Povezane vesti

Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael

Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael

Politika 05.08.2024
MAR-A-LAGO - Bivši predsednik Donald Tramp rekao je danas poznatom američkom gejmeru i influenseru Adinu Rosu da je čuo da će Iran napasti Izrael večeras. Tramp je rekao da je ovo čuo "putem kanala koji su dostupni široj javnosti" a ne iz tajnih… »
Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael, nemam nikakve tajne informacije

Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael, nemam nikakve tajne informacije

Nova 05.08.2024
: Bivši predsednik Donald Trump rekao je danas poznatom američkom gejmeru i influenseru Adinu Rosu da je čuo da će Iran napasti Izrael večeras. Tramp je rekao da je ovo čuo „putem kanala koji su dostupni široj javnosti“ a ne iz tajnih… »
Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael, da sam predsednik - to se ne bi dogodilo

Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael, da sam predsednik - to se ne bi dogodilo

Euronews 05.08.2024
Bivši predsednik Donald Trump rekao je danas poznatom američkom gejmeru i influenseru Adinu Rosu da je čuo da će Iran napasti Izrael večeras. Tramp je rekao da je ovo čuo "putem kanala koji su dostupni široj javnosti" a ne iz tajnih informacija… »
Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael

Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael

B92 05.08.2024
Bivši predsednik Donald Trump rekao je danas poznatom američkom gejmeru i influenseru Adinu Rosu da je čuo da će Iran napasti Izrael večeras. Tramp je rekao da je ovo čuo "putem kanala koji su dostupni široj javnosti" a ne iz tajnih informacija… »
Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael

Tramp: Čuo sam da će Iran večeras da napadne Izrael

Telegraf 05.08.2024
Tramp je rekao da je ovo čuo "putem kanala koji su dostupni široj javnosti", a ne iz tajnih informacija, iako nije precizirao odakle tačno ima tu informaciju. Bivši predsednik Donald Trump rekao je danas poznatom američkom gejmeru i influenseru Adinu… »

Vesti dana »