Povezane vesti
Abas: Ubistvo Hanijea zakomplikovaće razgovore o okončanju sukoba u Gazi
RTV 06.08.2024
GAZA - Palestinski predsednik Mahmud Abas izjavio je danas da je cilj ubistva političkog lidera Hamasa Ismaila Hanijea bio da se produži i proširi sukob u Gazi i da će njegovo ubistvo zakomplikovati razgovore o prekidu sukoba. "Nema sumnje da je cilj… »
"Cilj je bio da se sukob proširi": Oglasio se palestinski predsednik Abas: Ubistvo Hanijea zakomplikovaće razgovore o…
Blic 06.08.2024
Palestinski predsednik Mahmud Abas izjavio je danas da je cilj ubistva političkog lidera Hamasa Ismaila Hanijea bio da se produži i proširi sukob u Gazi i da će njegovo ubistvo zakomplikovati razgovore o prekidu sukoba. - Nema sumnje da je cilj ubistva… »
Abas: Ubistvo Hanijea zakomplikovaće razgovore o okončanju sukoba u Gazi
Telegraf 06.08.2024
"Nema sumnje da je cilj ubistva bio da se produži rat i da se proširi njegov obim" Palestinski predsednik Mahmud Abas izjavio je danas da je cilj ubistva političkog lidera Hamasa Ismaila Hanijea bio da se produži i proširi sukob u Gazi i da će njegovo… »
Vesti dana »

Deset meseci od pada nadstrešnice: Protesti u Beogradu i Novom Sadu - minut ćutanja i bele ruže
BBC News pre 52 minutajoš 32 povezane

Cakić: Prošla školska godina puna izazova, ovu osnovne škole spremno dočekuju
Jug press pre 12 minutajoš 31 povezana

uživo Srbija - Češka (27:5): "Orlovi" izuzetni nakon 10 minuta igre
Euronews pre 6 minutajoš 82 povezane

Može li uredba o ograničenju marži da urazumi trgovce i smanji njihove apetite?
Euronews pre 32 minutajoš 60 povezanih