Povezane vesti
Pretio Kamali Haris da će je živu spaliti
Radio 021 06.08.2024
Protiv jednog muškarca iz američke savezne države Virdžinija podignuta je optužnica jer je preko društvenih mreža pretio potpredsednici SAD Kamali Haris, ubrzo pošto je ona ušla u kampanju za predsedn. Frenk Kariljo je prošlog petka optužen da je preteće… »
"Treba je živu spaliti, i ja ću to lično da uradim": Drama u SAD: Muškarac iz Virdžinije optužen za pretnje Kamali Haris
Blic 06.08.2024
Frenk Karilo iz američke savezne države Virdžinije optužen je za upućivanje nasilnih pretnji putem interneta potpredsednici SAD Kamali Haris, nekoliko dana nakon što je započela predsedničku kampanju, a danas bi trebalo da se pojavi pred sudom. On je… »
Vesti dana »

Diplomatski susreti i uslovi za mir u Ukrajini: stavovi Trampa, Putina i Lavrova
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 25 povezanih

Haos na graničnim prelazima Kilometarske kolone vozila, preko Batrovaca kamionom u Hrvatsku tri puta brže nego automobilom!
Dnevnik pre 1 satjoš 25 povezanih

Dveri: Vučić treba da odgovara za bankarske i izvršiteljske derikože i trgovačke monopole
Novi magazin pre 2 satajoš 17 povezanih