Povezane vesti

Vučić: Bez kopanja u naredne dve godine, recite narodu da želite moju glavu

Vučić: Bez kopanja u naredne dve godine, recite narodu da želite moju glavu

Politika 06.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je sinoć da u Srbiji u naredne dve godine neće biti nikakvog kopanja kada je o litijumu reč i upitao je opoziciju i kritičare vlasti "zašto su se sad digli, ukoliko još dve godine neće biti kopanja"… »
Vučić: Još dve godine neće biti kopanja, Lončar odmah pravi tim lekara koji će dati svoje mišlljenje

Vučić: Još dve godine neće biti kopanja, Lončar odmah pravi tim lekara koji će dati svoje mišlljenje

Radio 021 06.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da država neće učiniti ništa što bi ugrozilo zdravlje građana, te da se litijum "neće kopati bar još dve godine". Vučić je rekao da oni koji se protive iskopavanju litijuma i sami kažu da nije… »
Vučić o aferi litijum: Bez kopanja u naredne dve godine, recite narodu da želite moju glavu

Vučić o aferi litijum: Bez kopanja u naredne dve godine, recite narodu da želite moju glavu

Telegraf 06.08.2024
Opoziciji i kritičarima litijuma je poručio da kažu narodu da žele njegovu glavu što će biti taman na kraju njegovog mandata, pre početka kopanja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da u Srbiji u naredne dve godine neće biti nikakvog… »
Vučić o protestima protiv litijuma: Najmanje dve godine neće biti kopanja, tim lekara će dati svoje mišljenje o uticaju na…

Vučić o protestima protiv litijuma: Najmanje dve godine neće biti kopanja, tim lekara će dati svoje mišljenje o uticaju na…

Danas 05.08.2024
Naravno da nije problem u litijumu. Sve vreme su lagali i obmanjivali narod. Bio sam kriv i kada su dvojica monstruma ubili našu decu, pa su opet upadali u institucije. Valjda sam kriv i zbog nečega što će da bude podzemni rudnik. Najmanje dve godine… »

Vesti dana »