Povezane vesti

Imao 23 godine, nije znao gde udara: Srpska voditeljka upoznala muža na letovanju, svi se smuvali osim njih dvoje

Imao 23 godine, nije znao gde udara: Srpska voditeljka upoznala muža na letovanju, svi se smuvali osim njih dvoje

Mondo 06.08.2024
Voditeljka Sanja Kužet otkrila da je supruga upoznala kada je išla na letovanje sa sestrom i drugaricama. Voditeljka Sanja Kužet uživa u braku sa Nemanjom Živojinovićem, koji radi kao direktor marketinga jedne auto-kompanije. Iako se Nemanja… »
"Dobro sam se ja i udala kakva je bila situacija": Sanja Kužet o prošlosti muža: "Morao je da se promeni, godine su učinile…

"Dobro sam se ja i udala kakva je bila situacija": Sanja Kužet o prošlosti muža: "Morao je da se promeni, godine su učinile…

Blic 06.08.2024
Voditeljka "Granda", Sanja Kužet, porodila se pre mesec dana i na svet donela dečaka kome su ona i njen izabranik dali ime Vuk. Sanjin muž Nemanja Živojinović se nikada nije medijski eksponirao. On je, inače, direktor marketinga jedne… »
"Dobro sam se ja i udala" Sanja Kužet o prošlosti muža: Nije znao gde udara, bio je klinac, a posle 10 godina...

"Dobro sam se ja i udala" Sanja Kužet o prošlosti muža: Nije znao gde udara, bio je klinac, a posle 10 godina...

Kurir 06.08.2024
Voditeljka "Granda" Sanja Kužet porodila se pre mesec dana i na svet donela dečaka kome su ona i njen izabranik dali ime Vuk. Sanjin muž Nemanja Živojinović se nikada nije medijski eksponirao. On je, inače, direktor marketinga jedne auto-kompanije… »

Vesti dana »