Povezane vesti

„Puzala sam krvava dva sprata da pozovem pomoć!“: Hrabra Dragana preživela je napad bivšeg partnera na Čukarici, ima…

„Puzala sam krvava dva sprata da pozovem pomoć!“: Hrabra Dragana preživela je napad bivšeg partnera na Čukarici, ima…

Nova 06.08.2024
: Dragana Krunić (39) koju je 29. jula u stanu u Beogradu teško ranio Dejan D. (43) opisala je pakao kroz koji je prošla, u nadi da će se nasilju nad ženama stati na put. „Živa sam! Preživela sam napad nasilnika i oporavljam se, ali moglo je… »
"Jedva dišem, ali Živa sam": Hrabra Dragana preživela je jezivi napad bivšeg partnera na Čukarici: "Puzala sam krvava dva…

"Jedva dišem, ali Živa sam": Hrabra Dragana preživela je jezivi napad bivšeg partnera na Čukarici: "Puzala sam krvava dva…

Blic 06.08.2024
Dragana Krunić (39) koju je 29. jula u stanu u Beogradu teško ranio Dejan D. (43) opisala je pakao kroz koji je prošla, u nadi da će se nasilju nad ženama stati na put. "Živa sam! Preživela sam napad nasilnika i oporavljam se, ali moglo je… »
Hrabra! "preživela sam ubode nasilnika, jedva dišem, ali živa sam!" Dragana u ispovesti za Kurir opisala krvavi dan! Puzala…

Hrabra! "preživela sam ubode nasilnika, jedva dišem, ali živa sam!" Dragana u ispovesti za Kurir opisala krvavi dan! Puzala…

Kurir 06.08.2024
Dragana Krunić (39) koju je 29. jula u stanu u Beogradu teško ranio Dejan D. (43) u ispovesti za Kurir opisala pakao kroz koji je prošla, u nadi da će se nasilju nad ženama stati na put. Živa sam! Preživela sam napad nasilnika i oporavljam se, ali… »

Vesti dana »