Povezane vesti

Devojka iz Ćuprije 6 meseci imala temperaturu i stalno je bila umorna: Lekari 5 godina tražili uzrok, dijagnoza ih šokirala

Devojka iz Ćuprije 6 meseci imala temperaturu i stalno je bila umorna: Lekari 5 godina tražili uzrok, dijagnoza ih šokirala

Kurir 06.08.2024
Hronični umor sindrom je koji je sve učestaliji u današnjici. Osobe koje pate od ovog sinforma sprečeni su da obavljaju svoje uobičajene aktivnosti, a neke ljude može doslovno "zarobiti“ u krevetu. O tome koliko hronični umor može da nanese… »
Bilo je dovoljno i da se istuširam, pa da se umorim: Ina iz Ćuprije ostala u šoku kad je čula od čega boluje

Bilo je dovoljno i da se istuširam, pa da se umorim: Ina iz Ćuprije ostala u šoku kad je čula od čega boluje

Telegraf 06.08.2024
To je bolest koja ima 1.001 simptom, kaže. Ina Ignjatović iz Ćurpije živela je pet godina sa strahovitim gubitkom energije. Toliko je bilo umorna da je, priča, bilo dovoljno i samo da se istušira, pa da odmah nakon toga oseti potrebu da legne u… »
"Stalno sam bila umorna, istuširam se i već nemam snage": Ini iz Ćuprije 5 godina nisu mogli da nađu dijagnozu: Kad je…

"Stalno sam bila umorna, istuširam se i već nemam snage": Ini iz Ćuprije 5 godina nisu mogli da nađu dijagnozu: Kad je…

Blic 06.08.2024
"Okidač za moju bolest bio je drugi porođaj carskim rezom. Pet godina nisu mogli da mi nađu od čega bolujem, a završila bih u krevetu čak iako se samo istuširam", priča Ina Ignjatović, jedna od obolelih od sindroma Hroničnog umora i članica… »

Vesti dana »