Povezane vesti

Muško-ženska prijateljstva su možda retka, ali su zato prava Glumica Sloboda Mićalović čestitala Andriji Miloševiću 46…

Muško-ženska prijateljstva su možda retka, ali su zato prava Glumica Sloboda Mićalović čestitala Andriji Miloševiću 46…

Dnevnik 06.08.2024
Glumica Sloboda Mićalović se druži sa mnogima iz glumačke branše, a jedan od njih je i glumac Andrija Milošević. Proslavljenom glumcu i komičaru danas je 46. rođendan, te mu se Sloboda javno obratila emotivnim rečima. Srećan rođendan, druže… »
"Moj najdivniji, smej se": Sloboda Mićalović se javno obratila kolegi, oduševljenje nije mogla sa sakrije

"Moj najdivniji, smej se": Sloboda Mićalović se javno obratila kolegi, oduševljenje nije mogla sa sakrije

Blic 06.08.2024
Glumica Sloboda Mićalović, sve je oduševila novom objavom na društvenoj mreži Instagram. Naime, ona je javno česitala rođendan Andriji Miloševiću, koji je danas napunio 46 godina. Sloboda mu se javno obratila emotivnim rečima. - Srećan… »
Sloboda Mićalović podelila lepu vest, čestitke pristižu sa svih strana: Najdivniji moj.....

Sloboda Mićalović podelila lepu vest, čestitke pristižu sa svih strana: Najdivniji moj.....

Story 06.08.2024
Sloboda Mićalović Instagram koristi da sa obožavaocima podeli lepe životne trenutke. Često objavljuje fotografije sa putovanja, snimanja, ali i privatne momente u kojima uživa sa svojim najmilijima. Pored supruga Vojina i ćerki Mile i Vere… »

Vesti dana »