Povezane vesti

Ivana Španović skakala uprkos povredi: Ovo je bila ludost, ali po cenu da mi pukne Ahilova i da me iznose, htela sam da se…

Ivana Španović skakala uprkos povredi: Ovo je bila ludost, ali po cenu da mi pukne Ahilova i da me iznose, htela sam da se…

Dnevnik 06.08.2024
Ivana Španović se posle kvalifikacija skoka udalj, koje nije odradila kako je želela i ostala je bez finala Olimpijskih igara u Parizu, pred novinarima pojavila s osmehom na licu. – Nisam neko ko traži opravdanja, pogotovo ne posle toliko godina… »
Milica Gardašević puna optimizma posle eliminacije u Parizu: "Idemo u Los Anđeles, nedostajalo je..."

Milica Gardašević puna optimizma posle eliminacije u Parizu: "Idemo u Los Anđeles, nedostajalo je..."

Telegraf 06.08.2024
Zauzela je ukupno osamnaesto mesto. Kvalifikacije u skoku udalj na Olimpijskim igrama nisu uspele da prođu srpske atletičarke Ivana Španović i Milica Gardašević i tako krunišu aktuelnu sezonu. Kraljica srpske atletike je u emotivnom intervjuu… »
Bilans medalja - Amerikanci pretekli Kineze, Srbija i dalje na dva odličja

Bilans medalja - Amerikanci pretekli Kineze, Srbija i dalje na dva odličja

Sportske.net 06.08.2024
Završen je još jedan takmičarski dan na Olimpijskim igrama u Parizu, pa je prilika da ponovo ''bacimo pogled'' na zvaničnu tabelu po broju osvojenih medalja. Nažalost, posle basketaša od kojih smo juče mnogo očekivali, danas su loše prošle i… »
Gardašević: "Nisam oduševljena rezultatom"

Gardašević: "Nisam oduševljena rezultatom"

Sportske.net 06.08.2024
Srpska atletičarka u disciplini skok udalj Milica Gardašević izjavila je danas da joj je čast što je učestvovala na Olimpijskim igrama, ali da nije oduševljena rezultatom. "Čast mi je što sam učestvovala na Olimpijskim igrama u Parizu, ali nisam… »
Otvorila dušu Nakon eliminacije: Iskrena Ivana Španović o svemu što su bili problemi!

Otvorila dušu Nakon eliminacije: Iskrena Ivana Španović o svemu što su bili problemi!

Hot sport 06.08.2024
Navikla nas je na medalje, pa je pravi šok kada takmičenje završi u kvalifikacionom delu. U okviru kvalifikacionog dela, srpske skakačice u dalje Milica Gardašević i Ivana Španović imale su samo jedan cilj – da se dočepaju finala. Ipak, nisu… »
Ivana: "Želela sam ovde da završim karijeru..."

Ivana: "Želela sam ovde da završim karijeru..."

Sportske.net 06.08.2024
Milica Gardašević i Ivana Španović nisu uspele da se nađu u finalu skoka udalj. Naše takmičarke su skočile 6.48 i 6.51 što nije bilo dovoljno da se prođu kvalifikacije jer nisu bile u prvih 12 i bio im je potreban skok od 6.60. Iskusnija, Ivana… »
Ivana, hvala ti

Ivana, hvala ti

Danas 06.08.2024
Ivana Španović, najbolja atletičarka Srbije svih vremena, nije uspela da se kvalifikuje u finale skoka u dalj na Olimpijskim igrama u Parizu. Bio je to dovoljan povod da bude „razapeta“ na društvenim mrežama. Veliki „stručnjaci“, koji se… »
Španović na ivici suza: Došla sam na OI po cenu raspadanja tetive

Španović na ivici suza: Došla sam na OI po cenu raspadanja tetive

Vesti online 06.08.2024
Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović nije uspela da se plasira u finale skoka udalj na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je polufinale završila na 16. mestu sa rezultatom od 6,51 što nije bilo dovoljno za 12 najboljih. Ivana je povređena… »
Prve reči ivane Španović nakon ispadanja sa olimpijskih igara! Srpkinja se potpuno slomila: Ne tražim opravdanje...

Prve reči ivane Španović nakon ispadanja sa olimpijskih igara! Srpkinja se potpuno slomila: Ne tražim opravdanje...

Kurir 06.08.2024
Srpska atletičarka Ivana Španović totalno je podbacila na Olimpijskim igrama u Parizu i takmičenje u skoku udalj završila je već u kvalifikacijama za finale. Kvalifikacije je završila na 16. mestu sa skokom od 6,51, a posle velikog neuspeha Ivana… »
Nestvarne scene u Parizu: Ivana Španović donela veliku odluku nakon što je ostala bez finala Olimpijskih igara!

Nestvarne scene u Parizu: Ivana Španović donela veliku odluku nakon što je ostala bez finala Olimpijskih igara!

Večernje novosti 06.08.2024
Ivana Španović nije uspela, poput mlađe sunarodnice Milice Gardašević, da se plasira u finale Olimpijskih igara u Parizu, posle čega je otkrila da je želela da se u finalu oprosti od atletike, ali da će sada o svemu da razmisli. FOTO… »
Gardašević: Nisam oduševljena rezultatom

Gardašević: Nisam oduševljena rezultatom

Danas 06.08.2024
Srpska atletičarka u disciplini skok udalj Milica Gardašević izjavila je danas da joj je čast što je učestvovala na Olimpijskim igrama, ali da nije oduševljena rezultatom. „Čast mi je što sam učestvovala na Olimpijskim igrama u Parizu, ali… »
Nije joj lako: Evo kako je Ivana Španović reagovala nakon eliminacije sa OI! (video)

Nije joj lako: Evo kako je Ivana Španović reagovala nakon eliminacije sa OI! (video)

Hot sport 06.08.2024
Navikla nas je na medalje, pa je pravi šok kada takmičenje završi u kvalifikacionom delu. U okviru kvalifikacionog dela, srpske skakačice u dalje Milica Gardašević i Ivana Španović imale su samo jedan cilj – da se dočepaju finala. Ipak, nisu… »
Olimpijsko zlato ostaje san Ivane Španović

Olimpijsko zlato ostaje san Ivane Španović

Vesti online 06.08.2024
Ivana Španović, aktuelna svetska šampionka i Milica Gardašević nisu uspele da se plasiraju u finale skoka udalj na Olimpijskim igrama u Parizu. Španović je završila na 16. mestu sa 6,51, a Gardašević na 18. sa 6,48. Španović je najbolji skok… »
"Želela sam ovde da završim karijeru!": Ivana Španović na ivici suza o odlasku u penziju

"Želela sam ovde da završim karijeru!": Ivana Španović na ivici suza o odlasku u penziju

Mondo 06.08.2024
Oglasila se Ivana Španović posle završetka učešća na Olimpijskim igrama u Parizu. Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović, bronzana sa Olimpijskih igara u Tokiju, nije uspela da se plasira ni u finale u Parizu. Razlog za neuspeh leži u… »
Milica Gardašević: Nisam srećna zbog rezultata

Milica Gardašević: Nisam srećna zbog rezultata

Sportski žurnal 06.08.2024
Istakla da je ulazak u finale bio rezultatski “jeftin”. Milica Gardašević izjavila je danas da joj je čast što je učestvovala na Olimpijskim igrama u skoku u dalj, ali da nije oduševljena rezultatom. - Čast mi je što sam učestvovala na… »
Ivana Španović: Bila je ludost da se pojavim ovde, telo vrišti za odmorom

Ivana Španović: Bila je ludost da se pojavim ovde, telo vrišti za odmorom

Sportski žurnal 06.08.2024
Cele sezone skakala sa rupturom Ahilove tetive. Ivana Španović rekla je posle neuspeha u kvalifikacijama za finale skoka udalj da je bila ludost da se pojavi u Parizu pošto je cele sezone skakala sa rupturom Ahilove tetive od koje nije uspela da se u… »
Španović: Ludost je što sam uopšte došla na OI

Španović: Ludost je što sam uopšte došla na OI

Sport klub 06.08.2024
Srpska atletičarka Ivana Španović rekla je posle neuspeha u kvalifikacijama za finale skoka udalj da je bila ludost da se pojavi u Parizu pošto je cele sezone skakala sa rupturom Ahilove tetive od koje nije uspela da se oporavi. „Nisam neko ko… »
Španović se nije oprostila: "Došla sam po cenu da se raspadne tetiva i da me iznose"

Španović se nije oprostila: "Došla sam po cenu da se raspadne tetiva i da me iznose"

B92 06.08.2024
Srpska atletičarka nije uspela da se plasira u finale Olimpijskih igara u skoku udalj, a sa medijima je podelila prve utiske. Ni Španović ni Gradaščević nisu bile ni blizu norme od 6,75 metara. Štaviše, Španović je razočarala sa tek 6,51 metara… »
Gardašević: "Jeftino - verovala sam da Ivana može"

Gardašević: "Jeftino - verovala sam da Ivana može"

B92 06.08.2024
Srpska atletičarka Milica Gardašević nije bila zadovoljna nastupom na Olimpijskim igrama u Parizu. Gardašević na prvim OI u karijeri nije uspela da se kvalifikuje za finale, a najbolji skok iznosio je 6.48m. "Nemam ništa pametno da kažem. Ne… »
Prve reči Milice Gardašević posle neuspeha na Olimpijskim igrama: Rezultatski je bilo jeftino ući u finale! Evo šta je…

Prve reči Milice Gardašević posle neuspeha na Olimpijskim igrama: Rezultatski je bilo jeftino ući u finale! Evo šta je…

Kurir 06.08.2024
Milica Gardašević nije uspela da se plasira u finale skoka udalj na Olimpijskim igrama u Parizu, a posle neuspeha otvorila je dušu. Ona je kvalifikacije završila na 18. mestu sa skokom od 6.48 i tako je prvi nastup na Olimpijskim igrama završila već… »
"Jeftino je bilo" Milica Gardašević utučena nakon eliminacije sa Olimpijskih igara

"Jeftino je bilo" Milica Gardašević utučena nakon eliminacije sa Olimpijskih igara

Večernje novosti 06.08.2024
NISU Ivana Španović i Milica Gardašević uspele da se plasiraju u finale Olimpijskih igara u disciplini skok udalj, a Gardaševićeva je nakon duela bila vidno razočarana. Foto: Profimedia Istakla je Gardaševićeva da nije zadovoljna nastupom u… »
„Klasik“ za odbojkašice, košarkašice „kopiraju“ košarkaše

„Klasik“ za odbojkašice, košarkašice „kopiraju“ košarkaše

Sportske.net 06.08.2024
Sa velikim osećajem ponosa zbog uspeha Novaka Đokovića, Srbija je zakoračila u poslednju olimpijsku nedelju kada će biti poznat konačan saldo medalja koje je naš tim osvojio ovoga leta u Parizu. Minula nedalja započeta je uspehom Damira Mikeca i… »

Vesti dana »