Povezane vesti

"Čuo sam pucnje, zalegao sam": Svedočili muškarci koji su bili u kafiću u trenutku likvidacije Ranka Eskobara

"Čuo sam pucnje, zalegao sam": Svedočili muškarci koji su bili u kafiću u trenutku likvidacije Ranka Eskobara

Telegraf 06.08.2024
Danas su u Višem sudu u Beogradu saslušana dva svedoka. Saslupanje svedoka biće nastavljeno u septembru, kada će govoriti i prvooptuženi Zlatanović. Suđenje Luki Vučetiću, Stefanu Zlatanoviću, Marku Pjanoviću i Azri Šabanović za likvidaciju… »
„Čuo sam pucnje, zalegao sam i počeo da puzim“: Svedok otkrio detalje ubistva Ranka Radoševića Eskobara na pumpi u…

„Čuo sam pucnje, zalegao sam i počeo da puzim“: Svedok otkrio detalje ubistva Ranka Radoševića Eskobara na pumpi u…

Nova 06.08.2024
: Suđenje Luki Vučetiću, Stefanu Zlatanoviću, Marku Pjanoviću i Azri Šabanović za likvidaciju Ranka Radoševića Eskobara (53) na benzinskoj pumpi u Rušnju 9. marta prošle godine nastavlja se danas u Višem sudu u Beogradu. Na današnjem suđenju… »
"Čuo sam pucnje, zalegao sam i počeo da puzim": Svedok otkrio detalje ubistva na pumpi u Rušnju: "a onda sam video…

"Čuo sam pucnje, zalegao sam i počeo da puzim": Svedok otkrio detalje ubistva na pumpi u Rušnju: "a onda sam video…

Blic 06.08.2024
"Naručio sam kafu u kafiću na benzinskoj pumpi i nije prošao ni minut od trenutka kada sam seo za sto, kada sam začuo pucnje. Prvo ispred ulaza, a onda i unutra. Mislio sam da je u pitanju oružana pljačka. Zalegao sam i počeo da puzim. Nisam video… »
"Čuo sam pucnje, krenuo sam da puzim" Svedok otkrio detalje ubistva Ranka Eskobara na pumpi u Rušnju

"Čuo sam pucnje, krenuo sam da puzim" Svedok otkrio detalje ubistva Ranka Eskobara na pumpi u Rušnju

Mondo 06.08.2024
Svedok je otkrio detalje ubistva Ranka Eskobara u Rušnju. "Naručio sam kafu u kafiću na benzinskoj pumpi i nije prošao ni minut od trenutka kada sam seo za sto, kada sam začuo pucnje. Prvo ispred ulaza, a onda i unutra. Mislio sam da je u pitanju… »
Čuo sam pucnje, zalegao i počeo da puzim, mislio sam da je pljačka: Svedok otkrio detalje ubistva Ranka Eskobara na pumpi u…

Čuo sam pucnje, zalegao i počeo da puzim, mislio sam da je pljačka: Svedok otkrio detalje ubistva Ranka Eskobara na pumpi u…

Kurir 06.08.2024
"Naručio sam kafu u kafiću na benzinskoj pumpi i nije prošao ni minut od trenutka kada sam seo za sto, kada sam začuo pucnje. Prvo ispred ulaza, a onda i unutra. Mislio sam da je u pitanju oružana pljačka. Zalegao sam i počeo da puzim. Nisam video… »

Vesti dana »