Povezane vesti

Popović: Jokić - najbolji igrač na planeti u ovom trenutku

Popović: Jokić - najbolji igrač na planeti u ovom trenutku

Sportski žurnal 06.08.2024
“Zaigrali smo kako umemo u drugom poluvremenu protiv Australije”. Nekadašnji košarkaški reprezentativac Bojan Popović izjavio je večeras da je Srbija odigrala dva različita poluvremena protiv Australije u četvrtfinalu Olimpijskih igara u… »
Bogdan i Jokić imaju svoju rutinu: Detalj koji je mnogima promakao! (video)

Bogdan i Jokić imaju svoju rutinu: Detalj koji je mnogima promakao! (video)

Hot sport 06.08.2024
Odličan duo su naš kapiten i najbolji igrač sveta! Košarkaška reprezentacija Srbije izborila je plasman u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, savladavši Australiju sa rezultatom 95:90 nakon produžetka. Jedan zanimljiv detalj sa početka susreta… »
Bivši reprezentativac Srbije o Jokiću: "To ne može da se kaže da je slučajno"

Bivši reprezentativac Srbije o Jokiću: "To ne može da se kaže da je slučajno"

B92 06.08.2024
Nekadašnji košarkaški reprezentativac Bojan Popović izjavio je da je Srbija odigrala dva različita poluvremena protiv Australije u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu. Košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se danas u polufinale OI, pošto… »
Preuzeo Poraz na sebe: Selektor Australije posle ispuštene pobede protiv Srbije podneo ostavku!

Preuzeo Poraz na sebe: Selektor Australije posle ispuštene pobede protiv Srbije podneo ostavku!

Hot sport 06.08.2024
Australija je prokockala veliku prednost! Košarkaška reprezentacija Srbije izborila je plasman u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, pobedivši Australiju u uzbudljivom meču koji je nakon produžetka završen rezultatom 95:90. Nakon poraza, selektor… »
Gudurić: Polako, Amerikanci još nisu pobedili Brazil…

Gudurić: Polako, Amerikanci još nisu pobedili Brazil…

Sport klub 06.08.2024
Bek Marko Gudurić (11 poena, pet skokova, indeks 13) izneo je utiske posle teške pobede (i produžetka) nad Australijom u četvrtfinalu olimpijskog turnira - 95:90. "Bumersi" su u jednom trenutku vodili sa 24 poena razlike. Svi su ovde: Raspored i… »
Avramović: Izvinio sam se Egzumu, Dante je moj brat

Avramović: Izvinio sam se Egzumu, Dante je moj brat

Sport klub 06.08.2024
Plejmejker Aleksa Avramović govorio je posle teške pobede (i produžetka) nad Australijom u četvrtfinalu olimpijskog turnira - 95:90. Izabranici Svetislava Pešića u jednom trenutku gubili su sa 24 razlike. Svi su ovde: Raspored i rezultati srpskih… »
Avramović: Verovao sam da možemo da pobedimo Australiju

Avramović: Verovao sam da možemo da pobedimo Australiju

Novi magazin 06.08.2024
Srpski košarkaški reprezentativac Aleksa Avramović rekao je danas da je verovao da ekipa može da pobedi Australiju u četvrtfinalnu olimpijskog turnira i pored toga što je imala veliki zaostatak i izvinio se Danteu Egzumu jer je nad njim napravio… »
Srbija „penzionisala“ Milsa, Inglsa, ali i selektora

Srbija „penzionisala“ Milsa, Inglsa, ali i selektora

Sport klub 06.08.2024
Srbija je pobedila Australiju 95:90 u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu, a 71-godišnji selektor poraženih Brajan Gordžijan će se povući, javlja ESPN-ov Olgun Uluč. Svi su ovde: Raspored i rezultati srpskih sportista u Parizu „Naravno, posle… »
Gudurić: "Najteža utakmica u karijeri"; Micić: "Srećni smo"

Gudurić: "Najteža utakmica u karijeri"; Micić: "Srećni smo"

B92 06.08.2024
Posle velike drame srpski košarkaši su pobedili Australiju u četvrtfinalu olimpijskog turnira. Marko Gudurić je bio iscrpljen posle meča, ali je rekao da je ekipa verovala u preokret i da su bili mirniji u presudnim trenucima. "Sigurno je ova… »

Vesti dana »