Povezane vesti
Palma: Na protest u Jagodini izašli oni koji već tri godine izlaze na raznorazne proteste
Telegraf 06.08.2024
On je rekao da se 10. avgusta na protest u Beograd pozivaju opozicione političke partije, a ne obični građani. Povodom protesta koji je održan u Jagodini oglasio se predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma: "Na večerašnjem protestu u Jagodini… »
Palma: Na proteste pozivaju opozicione političke partije, a ne obični građani
B92 06.08.2024
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma rekao je da su protesti protiv rudarenja litijuma pokušaj da se izvrši politička manipulacija od strane opozicije. "Na večerašnjem protestu u Jagodini bio je veoma mali broj ljudi, od kojih polovina… »
Palma: Temu litijuma na najstrašniji mogući politički način pokušavaju da iskoriste za napad na vlast u Srbiji
Kurir 06.08.2024
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma rekao je večeras da građani treba da znaju ko stoji iza protesta zbog litijuma i da je to još jedan pokušaj opozicije da bez izbora dođe na vlast. - Na večerašnjem protestu u Jagodini bio je veoma mali… »
Parazitiranje: Analitičari: Deo opozicije opet bi da zloupotrebi proteste! Politički bi da se okoriste i o temu litijuma
Kurir 06.08.2024
Izlazak građana u pojedinim gradovima na ulice zbog potencijalnog rudarenja jadarita peta je situacija u prethodnih nekoliko godina u kojoj su pojedini opozicionari videli šansu da se nakače i politički profitiraju. Političko lešinarenje dela opozicije… »
Vesti dana »

Favoriti bez greške: Zverev, Šelton i Hačanov u trećem kolu mastersa u Sinsinatiju
Kurir pre 11 minutajoš 31 povezana

„Vreme može biti veoma opasno po ljude i životinje“: Nižu se upozorenja zbog toplotnog talasa u Srbiji – evo kad stiže kiša
Nova pre 11 minutajoš 19 povezanih

Lideri osam nordijskih i baltičkih zemalja potvrdili podršku Ukrajini
RTV pre 41 minutajoš 16 povezanih

Drecun: Dijalog Beograda i Prištine besmislen dok se ne izabere nova vlast na Kosovu
Nova pre 31 minutajoš 2 povezane