Povezane vesti

Tijana Bošković u suzama: Žao nam je što smo stale u četvrtfinalu

Tijana Bošković u suzama: Žao nam je što smo stale u četvrtfinalu

Politika 06.08.2024
Odbojkašica Srbije Tijana Bošković izjavila je večeras da je tužna zbog poraza od Italije i eliminacije u četvrfinalu Olimpijskih igara u Parizu. Odbojkašice Srbije su večeras u četvrtfinalu OI poražene od Italije 3:0, po setovima 26:24, 25:20… »
Košarkaši SAD pobedili Brazil, u polufinalu Olimpijskih igara protiv Srbije (video)

Košarkaši SAD pobedili Brazil, u polufinalu Olimpijskih igara protiv Srbije (video)

Politika 06.08.2024
Muška košarkaška reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država plasirala se u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je večeras u četvrtfinalu pobedila selekciju Brazila rezultatom 122:87 (33:21, 30:15, 31:35, 28:16). Najefikasniji u selekciji… »
Gvideti: Ja sam krivac, moj poslednji meč na klupi Srbije

Gvideti: Ja sam krivac, moj poslednji meč na klupi Srbije

Politika 06.08.2024
Italijanski stručnjak Đovani Gvideti izjavio je večeras u Parizu da više neće biti selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije. Gvideti je večeras preuzeo odgovornost za poraz Srbije od Italije u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu… »
Poznat termin polufinalnog duela Srbija – SAD

Poznat termin polufinalnog duela Srbija – SAD

Sport klub 06.08.2024
Centralni termin biće rezervisan za okršaj Srbije i Drim tima, prethodno će na megdan domaćin Igara Francuska i Nemačka. Srbija je u šokantnom meču, posle produžetka i pobede protiv Australije izborila plasman u polufinale Olimpijskih igara, gde… »
Plače Maja, plaču svi VIDEO

Plače Maja, plaču svi VIDEO

B92 06.08.2024
Odbojkašice Srbije napustile su teren u suzama nakon ispadanja sa Olimpijskih igara. Srpkinje su glatko poražene u četvrtfinalu takmičenja u Parizu od Italije, te se neće boriti ni za jednu od medalja. Nakon meča, naše odbojkašice su briznule u… »
Gvideti: Ja sam krivac, moj poslednji meč na klupi Srbije

Gvideti: Ja sam krivac, moj poslednji meč na klupi Srbije

Sportski žurnal 06.08.2024
Đovani je preuzeo odgovornost za poraz Srbije od Italije u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu. Italijanski stručnjak Đovani Gvideti izjavio je večeras u Parizu da više neće biti selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije. Gvideti je… »
Rukometašice Norveške ubedljivo pobedile Brazil i izborile plasman u polufinale OI

Rukometašice Norveške ubedljivo pobedile Brazil i izborile plasman u polufinale OI

Sportski žurnal 06.08.2024
Polufinala su na programu za dva dana. Ženska rukometna reprezentacija Norveške plasirala se u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je u četvrtfinalu pobedila Brazil rezultatom 32:15. Najefikasnija u selekciji Norveške bila je Marit Jakobsen… »
Malo Kaboklovih 30 poena, ubedljivi Amerikanci zakazali duel sa Srbijom

Malo Kaboklovih 30 poena, ubedljivi Amerikanci zakazali duel sa Srbijom

Sportski žurnal 06.08.2024
Košarkaši SAD rutinski pobedili Brazil. Muška košarkaška reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država plasirala se u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je večeras u četvrtfinalu pobedila selekciju Brazila rezultatom 122:87 (33:21… »
Srbija saznala kad igra protiv Amerike za finale Olimpijskih igara: „Drim tim“ razbio Brazil i zakazao derbi sa…

Srbija saznala kad igra protiv Amerike za finale Olimpijskih igara: „Drim tim“ razbio Brazil i zakazao derbi sa…

Nova 06.08.2024
: Košarkaši Srbije i Sjedinjenih Američkih Država odmeriće snage u četvrtak 8. avgusta od 21 sat u polufinalu Olimpijskih igara. Srbija je u polufinalu bila bolja od Australije nakon produžetka sa 95:90, dok je Amerika demolirala Brazil rezultatom… »
“Budite ljuti na mene, ionako mi je istekao ugovor”: Selektor odbojkašica otkrio da je sa čelnicima Saveza komunicirao…

“Budite ljuti na mene, ionako mi je istekao ugovor”: Selektor odbojkašica otkrio da je sa čelnicima Saveza komunicirao…

Danas 06.08.2024
Đovani Gvideti neće više sedeti na klupi reprezentacije Srbije posle poraza od Italije (3:0) i eliminacije odbojkašica sa Olimpijskih igara u Parizu. Posle duela četvrtfinala italijanski trener otkrio je da napušta funkciju, jer mu je ionako istekao… »
Određen termin spektakla! Evo kada će Srbija i Amerika da gledaju košarkaški spektakl u polufinalu Olimpijskih igara

Određen termin spektakla! Evo kada će Srbija i Amerika da gledaju košarkaški spektakl u polufinalu Olimpijskih igara

Večernje novosti 06.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije odigrala je izuzetno uzbudiljivo četvrtfinale Olimpijskih igara sa Australijom, a nedugo nakon toga postalo je poznato i da će joj rival u polufinalu biti - Sjedinjene Američke Države. FOTO: Tanjug/AP Srbija je… »
Bošković: Mnogo smo tužne, ne završava se utakmica u prvom setu

Bošković: Mnogo smo tužne, ne završava se utakmica u prvom setu

RTS 06.08.2024
Odbojkašica Srbije Tijana Bošković izjavila je da je tužna zbog poraza od Italije i eliminacije u četvrfinalu Olimpijskih igara u Parizu. Odbojkašice Srbije su u četvrtfinalu Olimpijskih igara poražene od Italije 3:0, po setovima 26:24, 25:20… »
Izostanak medalje, uz tri poraza, je veliki neuspeh - Srbija traži novog selektora!

Izostanak medalje, uz tri poraza, je veliki neuspeh - Srbija traži novog selektora!

Sportske.net 06.08.2024
Odbojkašice Srbije neslavno su završile učešće na Olimpijskim igrama u Parizu. One su večeras poražene u četvrtfinalu od Italije sa ubedljivih 3:0, a ako se uzme u obzir da su na celom turniru upisale samo jednu pobedu, uz tri poraza, to je… »
Srbija protiv drim tima u polufinalu: Amerikanci pregazili nemoćne Brazilce!

Srbija protiv drim tima u polufinalu: Amerikanci pregazili nemoćne Brazilce!

Hot sport 06.08.2024
Nadamo se najboljem u polufinalu! U poslednjem četvrtfinalnom meču košarkaškog turnira na Olimpijadi u Parizu, selekcija SAD-a pokazala je svoju superiornost i lako pobedila Brazil rezultatom 122:87. Time su se Amerikanci kvalifikovali za polufinale… »
Tijani Bošković Teško pao poraz: „Tužne smo zbog ovakvog ishoda“

Tijani Bošković Teško pao poraz: „Tužne smo zbog ovakvog ishoda“

Hot sport 06.08.2024
Naše odbojkašice poražene od Italije. Odbojkašica Srbije Tijana Bošković bila je vidno potresena nakon poraza u četvrtfinalu Olimpijskih igara. Srbija je eliminisana u Parizu nakon što je Italija bila bolja u tri seta. – Ne znam… Teško je da… »
Maja Ognjenović se oprostila od reprezentacije: Bilo mi je mnogo lepo i teško

Maja Ognjenović se oprostila od reprezentacije: Bilo mi je mnogo lepo i teško

Sportski žurnal 06.08.2024
Odbojkašice Srbije su večeras u četvrtfinalu OI poražene od Italije rezultatom 3:0, po setovima 26:24, 25:20, 25:20. Odbojkašica Srbije Maja Ognjenović potvrdila je večeras u Parizu da je završila reprezentativnu karijeru. Odbojkašice Srbije su… »
Tijana Bošković u suzama: Žao nam je što smo stale u četvrtfinalu

Tijana Bošković u suzama: Žao nam je što smo stale u četvrtfinalu

Sportski žurnal 06.08.2024
Odbojkašice Srbije su večeras u četvrtfinalu OI poražene od Italije 3:0, po setovima 26:24, 25:20, 25:20. Odbojkašica Srbije Tijana Bošković izjavila je večeras da je tužna zbog poraza od Italije i eliminacije u četvrfinalu Olimpijskih igara u… »
Italija prejaka, kraj za Srpkinje u četvrtfinalu Igara

Italija prejaka, kraj za Srpkinje u četvrtfinalu Igara

Novi magazin 06.08.2024
Italije je bila prejaka za izabranice Đovanija Gvidetija, Azurine u tri seta završile posao u četvrtfinalu – 3:0 (26:24, 25:20, 25:20). Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije se neće boriti za medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, zustavljena… »
Tijana u suzama: Ne završava se utakmica u prvom setu

Tijana u suzama: Ne završava se utakmica u prvom setu

Sport klub 06.08.2024
Odbojkašice Srbije su u četvrtfinalu OI poražene od Italije 3:0, po setovima 26:24, 25:20, 25:20. Korektorka Srbije Tijana Bošković izjavila je da je tužna zbog poraza od Italije i eliminacije u četvrfinalu Olimpijskih igara u Parizu. Odbojkašice… »
Tijana Bošković u suzama: Nismo očekivali ovakav ishod; Maja ognjenović: Teško je, igra se rasturila posle prvog seta

Tijana Bošković u suzama: Nismo očekivali ovakav ishod; Maja ognjenović: Teško je, igra se rasturila posle prvog seta

Dnevnik 06.08.2024
Odbojkašica Srbije Tijana Bošković izjavila je da je tužna zbog poraza od Italije i eliminacije u četvrfinalu Olimpijskih igara u Parizu. Odbojkašice Srbije su u četvrtfinalu poražene od Italije 3:0 (26:24, 25:20, 25:20) i zaplakale su po… »
Suze i jecaji Srpkinja u Parizu! Bolan oproštaj Maje Ognjenović, veliku želju ipak neće ostvariti

Suze i jecaji Srpkinja u Parizu! Bolan oproštaj Maje Ognjenović, veliku želju ipak neće ostvariti

Mondo 06.08.2024
Reprezetnativke Srbije veoma teško podnele lošu partiju i eliminaciju. Odbojkašice Srbije veoma su teško podnele poraz u meču protiv Italije i eliminaciju sa Olimpijskih igara u Parizu. Maja Ognjenović, Tijana Bošković i saigračice nisu uspele da… »
Tijana Bošković u suzama: "Stvarno je mnogo teško, izvinite..."

Tijana Bošković u suzama: "Stvarno je mnogo teško, izvinite..."

Sportske.net 06.08.2024
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nije večeras uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je izgubila od Italije 0:3 (24:26, 20:25, 20:25). Italija je pobedila posle sat i 24 minuta. Najefikasnija igračica u selekciji… »
Drim-tim pregazio sve i stigao do Srbije! Sa 122 poena umarširao u polufinale Olimpijskih igara

Drim-tim pregazio sve i stigao do Srbije! Sa 122 poena umarširao u polufinale Olimpijskih igara

Mondo 06.08.2024
Reprezentacija Sjedinjenih Država ubedljivo pobedila Brazil i zakazala duel protiv Srbije u polufinalu Olimpijskih igara! Reprezentacija SAD pobedila je Brazil 122:87 i ušla u polufinale Olimpijskih igara protiv Srbije, koje će biti odigrano u… »
Maja Ognjenović: Kraj, definitivno! Uživala sam…

Maja Ognjenović: Kraj, definitivno! Uživala sam…

Sport klub 06.08.2024
Odbojkašica Srbije Maja Ognjenović potvrdila je u Parizu da je završila reprezentativnu karijeru. Odbojkašice Srbije su večeras u četvrtfinalu OI poražene od Italije rezultatom 3:0, po setovima 26:24, 25:20, 25:20. „Teško je, bila sam zadovoljna… »
Idemo na Ameriku Košarkaši SAD pobedili Brazil, u polufinalu Olimpijskih igara protiv Srbije

Idemo na Ameriku Košarkaši SAD pobedili Brazil, u polufinalu Olimpijskih igara protiv Srbije

Dnevnik 06.08.2024
Muška košarkaška reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država plasirala se u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je večeras u četvrtfinalu pobedila selekciju Brazila rezultatom 122:87 (33:21, 30:15, 31:35, 28:16). Najefikasniji u selekciji… »
Gvideti: Ja sam krivac, moj poslednji meč na klupi Srbije

Gvideti: Ja sam krivac, moj poslednji meč na klupi Srbije

Sport klub 06.08.2024
Italijanski stručnjak Đovani Gvideti izjavio je u Parizu da više neće biti selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije. Gvideti je preuzeo odgovornost za poraz Srbije od Italije u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu. Ženska odbojkaška… »
Tijana Bošković u suzama! "Žao mi je! Htele smo da se borimo za svoju zemlju, za medalju..."

Tijana Bošković u suzama! "Žao mi je! Htele smo da se borimo za svoju zemlju, za medalju..."

Večernje novosti 06.08.2024
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od Italije 3:0 u četvrtfinalu Olimpijskih igara, a Tijana Bošković je u suzama rekla da je razočarana. Foto: Profimedia Boškovićeva je bila vidno razočarana posle poraza. - Ne znam… Teško je… »
"Ugovor mi je istekao..." Gvideti govorio posle poraza o budućnosti na klupi reprezentacije Srbije

"Ugovor mi je istekao..." Gvideti govorio posle poraza o budućnosti na klupi reprezentacije Srbije

Večernje novosti 06.08.2024
Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Đovani Gvideti rekao je da nije zadovoljan posle poraza od Italije 3:0 i da najverovatnije napušta klupu selekcija. FOTO: Tanjug/AP Selektor Gvideti bio je vidno razočaran ishodom. -Izgubili smo od… »
Odbojkašice Srbije poražene od Italije u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu

Odbojkašice Srbije poražene od Italije u četvrtfinalu Olimpijskih igara u Parizu

Vesti online 06.08.2024
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je večeras u četvrtinalu poražena od selekcije Italije rezultatom 3:0, po setovima 26:24, 25:20, 25:20. Najefikasnija u selekciji Srbije… »
Odbojkašice Srbije bez plasmana u polufinale Olimpijskih igara

Odbojkašice Srbije bez plasmana u polufinale Olimpijskih igara

Radio sto plus 06.08.2024
Italija je pobedila posle sat i 24 minuta. Prvi set srpski tim izgubio je na razliku, a posle toga Italija je zaigrala bolje i bez većih problema se plasirale u polufinale. U ekipi Srbije Tijana Bošković bila je najefikasnija sa 19 poena, Bjanka Buša… »
Tijana slomljena posle poraza: "Tužne smo, žao nam je..."

Tijana slomljena posle poraza: "Tužne smo, žao nam je..."

B92 06.08.2024
Odbojkašica Srbije Tijana Bošković vidno potresena bila je posle poraza u četvrtfinalu Olimpijskih igara. Srbija eliminisana u Parizu, nakon što je Italija bila bolja posle tri seta. "Ne znam… Teško je da pričam, tužne smo zbog ovakvog ishoda i… »
Tijana Bošković se gušila u suzama: "Žao mi je što nismo uspele da se borimo za medalju za Srbiju"

Tijana Bošković se gušila u suzama: "Žao mi je što nismo uspele da se borimo za medalju za Srbiju"

Telegraf 06.08.2024
I ostale odbojkašice su plakale... Poraz od selekcije Italije u četvrtfinalu Olimpijskih igara teško je pao odbojkašicama Srbije koje su u suzama napustile teren i otišle u svlačionicu! Redom su prolazile Mina Popović, Bjanka Buša, Maja Aleksić… »
Basketašice Nemačke osvojile zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu

Basketašice Nemačke osvojile zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu

Politika 06.08.2024
PARIZ – Ženska reprezentacija Nemačke u basketu 3x3 osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je u finalu pobedila selekciju Španije rezultatom 17:16. Najefikasnija u reprezentaciji Nemačke bila je Sonja Grajnaher koja je… »

Vesti dana »