Povezane vesti

Prespavao utakmicu sa sledećim rivalom Džoela Embida ne interesuje igra Srbije

Prespavao utakmicu sa sledećim rivalom Džoela Embida ne interesuje igra Srbije

Dnevnik 07.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je Australiju rezultatom 95:90 u četvrtfinalu Olimpijskih igara i zakazala duel sa selekcijom SAD koja je demolirala Brazil u meču koji je više ličio na trening nego na susret koji opdlučuje ko će u borbu… »
Embid: "Srbija - Australija? Zaspao sam u drugoj četvrtini"

Embid: "Srbija - Australija? Zaspao sam u drugoj četvrtini"

B92 07.08.2024
Džoel Embid nije gledao četvrtfinalu utakmicu između Srbije i Australije gde su "orlovi" zabeležili najveći preokret u istoriji Olimpijskih igara. Polufinale Srbija igra protiv Amerike. Taj duel je zakazan za četvrtak od 21 sat, a Džoel Embid je… »
Ker o Srbiji: "Igraće najbolju utakmicu protiv nas do sada"

Ker o Srbiji: "Igraće najbolju utakmicu protiv nas do sada"

Sportske.net 07.08.2024
SAD su prošle u polufinale Olimpijskih igara pobedom nad Brazilom 122:87 i naredni rival je Srbija. Selektor Stiv Ker naglasio je značaj Džoela Embida i njegovih 14 poena u prvom poluvremenu. Otkrio je posle utakmice da je centar Filadelfije imao… »
Embid nahvalio Kabokla pred duel sa Jokićem: "Odremao sam tokom Srbija-Australija"

Embid nahvalio Kabokla pred duel sa Jokićem: "Odremao sam tokom Srbija-Australija"

Sportske.net 07.08.2024
Amerikanci su zakazali duel sa Srbijom u polufinalu Olimpijskih igara, treći međusobni susret ovog leta. Centar SAD Džoel Embid je završio duel sa 14 poena i sedam skokova. "Mislim da će biti sve teže i teže. Tako da ne možemo to da shvatimo olako… »

Vesti dana »