Povezane vesti
Međunarodna kolonija umetničke keramike u Užicu od 8. do 18. avgusta
Glas Zapadne Srbije 07.08.2024
Užice - U gradu na Đetinji 28. po redu održaće se Međunarodna kolonija umetničke keramike „Zlakusa”, biće održana od 8. do 18. avgusta, a ove godine u okviru projekta Užice - Prestonica kulture Srbije 2024. godine, navodi se na sajtu grada… »
Međunarodna kolonija umetničke keramike u Užicu od 8. do 18. avgusta (VIDEO)
Užice oglasna tabla 07.08.2024
28. po redu Međunarodna kolonija umetničke keramike „Zlakusa“, biće održana od 8. do 18. avgusta, a ove godine u okviru projekta Užice- Prestonica kulture Srbije 2024. godine. Uz učešće 10 umetnika iz zemlje i inostranstva, sve aktivnosti… »
Vesti dana »

Fdu u blokadi: Ptičica dojavljuje – u 16 časova gase sve mreže u Beogradu
Pravda pre 12 minutajoš 57 povezanih

Uživo protest studenata u Beogradu Redari pustili okupljene građane na plato ispred Skupštine: Evo gde su najveće gužve (foto, video)
Blic pre 37 minutajoš 102 povezane

Poznato kakvo je stanje troje povređenih u žarkovu: Oglasio se i Klinički centar Srbije nakon jutrošnjeg incidenta na Belim Vodama! Vozač BMW-a uhapšen!
Kurir pre 42 minutajoš 32 povezane

Zelenski: Rusi planiraju da izađu iz Kurska i opkole našu vojsku; Moskva: Oboren ukrajinski "mig 29"
RTS pre 12 minutajoš 23 povezane