Povezane vesti

Potpuni haos u trci Elzana Bibića, trkači padali jedan preko drugog pred samim ciljem

Potpuni haos u trci Elzana Bibića, trkači padali jedan preko drugog pred samim ciljem

Telegraf 07.08.2024
Neverovatan finiš zbog kog su mnogi ostali bez finala. Srpski atletičlar Elzan Bibić, nažalost, nije uspeo da se plasira u finale Olimpijskih igara, jer je trku na 5.000 metara završio kao 14. od ukupno 21 takmičara! Bibić je trku završio sa… »
Ukrajinac omogućio Srbiji da se nada još jednoj medalji: Velike vesti stigle iz Pariza

Ukrajinac omogućio Srbiji da se nada još jednoj medalji: Velike vesti stigle iz Pariza

Telegraf 07.08.2024
Sjajno! Nada poslednja umire! Srpski rvač Mate Nemeš naći će se u borbi za medalju na Olimpijskim igrama uprkos tome što je u osmini finala poražen od Ukrajinca Parviza Nasibova. Upravo je on našem sportisti omogućio repasaž nakon što se… »
Novopazarac Elzan Bibić nije uspeo da se plasira u finale na Olimpijskim igrama u Parizu

Novopazarac Elzan Bibić nije uspeo da se plasira u finale na Olimpijskim igrama u Parizu

Sandžak press 07.08.2024
Elzan Bibić, talentovani atletičar iz Novog Pazara, nije uspeo da se plasira u finale trke na 5000 metara na Olimpijskim igrama u Parizu. Iako je na početku trke pokazao izuzetnu formu, završio je na 14. mestu sa vremenom 14:14,46, što nije bilo… »
Bibić pretrčao 14 rivala, pa u finišu ostao bez finala OI!

Bibić pretrčao 14 rivala, pa u finišu ostao bez finala OI!

B92 07.08.2024
Srpski atletičar Elzan Bibić nije uspeo da izbori finale Olimpijskih igara na 5000 metara. Bibić je bez plasmana ostao u surovom finišu u poslednjih 500 metara. Trku je završio kao 14. sa vremenom 14:14,46 minuta, pet sekundi od mesta koje je vodilo… »
Užasne vesti za Srbiju! Jedan od glavnih favorita za medalju izgubio u osmini finala Olimpijskih igara

Užasne vesti za Srbiju! Jedan od glavnih favorita za medalju izgubio u osmini finala Olimpijskih igara

Večernje novosti 07.08.2024
Srpski rvač Mate Nemeš izgubio je u osmini finala Olimpijskih igara. FOTO: EPA On je u kategoriji do 67 kilograma poražen od Ukrajinca Parviza Nasibova rezultatom 3:2. Vodio je sa 2:1 do poslednjih sekundi, kada je aktuelni vicešampion izveo zahvat… »
Bibić: "Sve je bilo super osim spremnosti za trku"

Bibić: "Sve je bilo super osim spremnosti za trku"

B92 07.08.2024
Elzan Bibić nije uspeo da se plasira u finale olimpijske trke na 5.000 metara. Bibić je bio 14. u prvoj kvalifikacionoj trci, u kojoj je startovao 21 atletičar. Osam je prošlo u finale, a Bibić je na kraju priznao da nije bio zadovoljan. "Bilo je… »
Bibić bez finala u trci na 5.000 m na OI

Bibić bez finala u trci na 5.000 m na OI

Radio sto plus 07.08.2024
On je kvalifikacije završio na 14. mestu u svojoj grupi rezultatom 14:14,46 minuta. Najbrži u grupi bio je Norvežanin Gilje Narve Nordas vremenom 14:08,16 minuta.… »
Šteta! Elzan Bibić bez finala Olimpijskih igara na 5000 metara

Šteta! Elzan Bibić bez finala Olimpijskih igara na 5000 metara

Večernje novosti 07.08.2024
Reprezentativac Srbije u atletici Elzan Bibić nije danas uspeo da se plasira u finale trke u disciplini 5.000 metara na Olimpijskim igrama u Parizu. Foto: N.Paraušić Bibić je danas u prvoj kvalifikacionoj grupi zauzeo 14. mesto, pošto je 5.000 metara… »
Elzan Bibić: Razočaran sam, očekivao sam finale, loše sam spavao zbog buke i Olimpijskom selu"

Elzan Bibić: Razočaran sam, očekivao sam finale, loše sam spavao zbog buke i Olimpijskom selu"

Telegraf 07.08.2024
Poručio je da se nada boljem rezultatu na OI 2028. Nije Elzan Bibić uspeo da se plasira u finale Olimpijskih igara, jer je trku na 5000 metara završio kao 14. u kvalifikacijama - mada se u jednom trenutku probio i do druge pozicije! Nedugo nakon trke… »
Elzan Bibić bez plasmana u finale Olimpijskih igara u Parizu

Elzan Bibić bez plasmana u finale Olimpijskih igara u Parizu

Danas 07.08.2024
Srpski atletičar Elzan Bibić nije uspeo da izbori mesto u finalu trke na 5000 metara na Olimpijskim igrama u Parizu. U on je prvoj kvalifikacionoj grupi zauzeo 14. poziciju, a u finale je prošlo osam najbrži takmičara. Bibić je trku istrčao u… »

Vesti dana »