Povezane vesti

Ponos Crne Gore u Podgorici osvanuo bilbord sa Đokovićem (Foto)

Ponos Crne Gore u Podgorici osvanuo bilbord sa Đokovićem (Foto)

Dnevnik 07.08.2024
Kako prenosi RTCG, bilbord sa likom Novaka Đokovića jutros je osvanuo u Podgorici. "Ponos Crne Gore", piše na bilbordu, uz fotografiju Đokovića i trobojku. RTCG podseća da je Novak Đoković osvojio zlato na Olimpijskim igrama u Parizu pobedom nad… »
FOTO: U Podgorici bilbord sa likom Novaka Đokovića i natpisom "Ponos Crne Gore"

FOTO: U Podgorici bilbord sa likom Novaka Đokovića i natpisom "Ponos Crne Gore"

Radio 021 07.08.2024
Bilbord sa likom Novaka Đokovića osvanuo je jutros u Podgorici. RTCG piše da je Đoković pre nekoliko dana osvojio olimpijsko zlato i da je nakon 24 grend slem titule ostvario i jedini do sada nedosanjan san "Ponos Crne Gore", piše na bilbordu, uz… »
Kad sam video naježio sam se, čuo sam i da ljudi aplaudiraju kad to vide: Crnogorci na nesvakidašnji način čestitali…

Kad sam video naježio sam se, čuo sam i da ljudi aplaudiraju kad to vide: Crnogorci na nesvakidašnji način čestitali…

RINA 07.08.2024
Kad sam video naježio sam se, čuo sam i da ljudi aplaudiraju kad to vide: Crnogorci na nesvakidašnji način čestitali pobedu Đokoviću, lik srpskog tenisera i trobojka osvanuli na bilbordu u centru Podgorice (FOTO) Podgorica - Pobeda srpskog tenisera… »
Novak Đoković ponos Crne Gore!

Novak Đoković ponos Crne Gore!

Sport klub 07.08.2024
Novak Đoković je osvojio olimpijsko zlato, slavio je u finalu protiv Karlosa Alkaraza, stigao je do jedinog trofeja koji mu je nedostajao u vrhunskoj karijeri. Trijumf srpskog tenisera proslavljen je i u Crnoj Gori, a Novaku je posvećen i bilbord u… »

Vesti dana »