Povezane vesti

Mimović: "Opušteniji sam, drago mi je što napredujem sa vršnjacima"

Mimović: "Opušteniji sam, drago mi je što napredujem sa vršnjacima"

Sportske.net 07.08.2024
Desni bek Crvene zvezde Ognjen Mimović rekao je da mu je ova sezona umnogome drugačija nego li prethodna. Iskustvo koje je Mimović dobio prošle sezone je od neprocenjivog značaja. Igraće još više u aktuelnoj kampanji. Doduše, to nije bio slučaj… »
Imamo formulu za uspeh u Crvenoj zvezdi: Mladi defanzivac se oglasio i otkrio šta ga posebno raduje na Marakani

Imamo formulu za uspeh u Crvenoj zvezdi: Mladi defanzivac se oglasio i otkrio šta ga posebno raduje na Marakani

Mondo 07.08.2024
Ognjen Mimović oglasio se pred meč sa Novim Pazarom. Crvena zvezda igra protiv Novog Pazara u subotu od 20 časova. Uradiće sve da na "Marakani" upiše treću pobedu i da se iskupi za kiks protiv Mladosti iz Lučana (2:2). Jedan od igrača koji je… »
Zvezdin bek optimista pred Novi Pazar: "Očekujem dobru partiju, uvek se radujem punoj Marakani"

Zvezdin bek optimista pred Novi Pazar: "Očekujem dobru partiju, uvek se radujem punoj Marakani"

Telegraf 07.08.2024
On je poručio da mu dosta znače saveti trenera i starijih saigrača. Fudbaler Crvene zvezde Ognjen Mimović izjavio je danas da se raduje predstojećoj utakmici protiv Novog Pazara u četvrtom kolu Superlige Srbije. Fudbaleri Zvezde u subotu od 20… »
Mimović je spreman za Novi Pazar i delije: Fokus na Superligu, a onda napad na Ligu šampiona!

Mimović je spreman za Novi Pazar i delije: Fokus na Superligu, a onda napad na Ligu šampiona!

Kurir 07.08.2024
Fudbaleri Crvene zvezde u subotu od 20.00 časova dočekuju Novi Pazar, a neko ko polako postaje standardan prvotimac je talentovani Ognjen Mimović, još jedan izdanak crveno-bele akademije. - Radujem se svakoj novoj utakmici, pogotovo kad igramo na… »

Vesti dana »