Povezane vesti

Emotivan prizor iz niša: Mali Željko nikad srećniji sa majkom o ocem, Miljana i Ivan ne skidaju osmehe sa lica, a evo šta…

Emotivan prizor iz niša: Mali Željko nikad srećniji sa majkom o ocem, Miljana i Ivan ne skidaju osmehe sa lica, a evo šta…

Blic 07.08.2024
Kulići su nedavno na moru proslavili rođendan malog Željka, a nakon što su se vratili sa odmora, dečakov otac Ivan Marinković otišao je u Niš kako bi proveo vreme sa sinom. Naime, Ivan i Miljana zakopali su ratne sekire, te su zajedno otišli sa… »
Pomirili se Ivan i Miljana: Ona mi je sve oprostila, biću kod nje u Nišu, kaže Marinković

Pomirili se Ivan i Miljana: Ona mi je sve oprostila, biću kod nje u Nišu, kaže Marinković

Svet & Skandal 07.08.2024
Ivan Marinković i Miljana Kulić se pomirili Bivši rijaliti par Ivan Marinković i Miljana Kulić na radost njihovog sina Željka pružili su jedno drugom ruku pomirenja. Ivan je u emisiji “Narod pita” najavio odlazak u Niš, a sada je na svom… »
"Sve mi je oprostila": Ivan Marinković o odlasku u Niš da vidi sina Željka: Pomenuo i Mariju

"Sve mi je oprostila": Ivan Marinković o odlasku u Niš da vidi sina Željka: Pomenuo i Mariju

Blic 07.08.2024
Ivan Marinković otišao je u Niš, kako bi proveo vreme sa sinom Željkom, kog je dobio iz veze sa Miljanom Kulić. Ivan je tako na svom Instagramu podelio video snimak na kojem govori o ovoj svojoj odluci. - Uspostavili smo kontakt, malo smo raspravili… »
Šok! Ivan prelazi u Niš kod kulića Preokret, Marinković se oglasio i otkrio detalje pomirenja

Šok! Ivan prelazi u Niš kod kulića Preokret, Marinković se oglasio i otkrio detalje pomirenja

Alo 07.08.2024
Ivan je priznao da su seli i porazgovarali o svemu, a pala je i odluka. Ivan Marinković pre nekoliko dana otkrio je da su se odnosi između njega i Miljane Kulić popravili. On je istakao da uskoro planira da poseti sina Željka, a otkrio je i detalje… »
"Sve mi je oprostila, biću neko vreme kod njih" Ivan Marinković o pomirenju sa Miljanom: To je bilo logično i najpametnije!

"Sve mi je oprostila, biću neko vreme kod njih" Ivan Marinković o pomirenju sa Miljanom: To je bilo logično i najpametnije!

Kurir 07.08.2024
Mnoge je iznenadila vest da je Ivan Marinković izgladio odnose sa članovima porodice Kulić. Ivan je otišao u Niš kako bi ponovo bio uz svog naslednika, baš kako je i najavio u emisiji "Narod pita". Marinković je danas na svom Instagram profilu… »
"Sve mi je oprostila!" Ivan Marinković o odlasku u Niš: Biće uz sina neko vreme, a o Miljani i Mariji kaže...

"Sve mi je oprostila!" Ivan Marinković o odlasku u Niš: Biće uz sina neko vreme, a o Miljani i Mariji kaže...

Telegraf 07.08.2024
Preporučujemo. Mnoge je iznenadila vest da je Ivan Marinković izgladio odnose sa članovima porodice Kulić, a sve to kako bi obnovio kontakt sa sinom Željkom. Ivan je otišao u Niš kako bi ponovo bio uz svog naslednika, baš kako je i najavio u… »

Vesti dana »