Povezane vesti

"U šoku sam: Učenik me udarao u lice, a SAD me tuži!" Profesor kojem je đak naneo teške povrede okriva za Kurir jezive…

"U šoku sam: Učenik me udarao u lice, a SAD me tuži!" Profesor kojem je đak naneo teške povrede okriva za Kurir jezive…

Kurir 07.08.2024
Maloletnik M. B. (16), koji je optužen da je 8. maja u srednjoj Tehničkoj školi "9. maj" u Bačkoj Palanci brutalno pretukao bivšeg profesora Slobodana Zorića (65) i naneo mu teške povrede, u ponedeljak je preko advokata tužio nesrećnog čoveka… »
"Učenik me udario u lice, a sad me tuži": Oglasio se profesor iz Bačke Palanke kog je pretukao đak

"Učenik me udario u lice, a sad me tuži": Oglasio se profesor iz Bačke Palanke kog je pretukao đak

Mondo 07.08.2024
Oglasio se profesor iz Bačke Palanke kog tuži maloletnik koji ga je pretukao u školi. Maloletnik, koji je optužen da je 8. maja u srednjoj Tehničkoj školi "9. maj" u Bačkoj Palanci brutalno pretukao bivšeg profesora Slobodana Zorića (65) i naneo… »
Počelo suđenje učeniku koji je pretukao nastavnika u Bačkoj Palanci: Sledeće ročište 21. avgusta

Počelo suđenje učeniku koji je pretukao nastavnika u Bačkoj Palanci: Sledeće ročište 21. avgusta

Radio 021 07.08.2024
Suđenje šesnaestogodišnjaku iz Bačke Palanke, osumnjičenom da je napao i teško povredio profesora, počelo je u Višem sudu u Novom Sadu. Mladić je uhapšen zbog sumnje da je 8. maja napao 65-godišnjeg nastavnika Tehničke škole "9. maj" iz… »

Vesti dana »