Povezane vesti

Vučić o protestima protiv Rio Tinta: Protestovali su protiv "Beograda na vodi" pa je uspeo projekat

Vučić o protestima protiv Rio Tinta: Protestovali su protiv "Beograda na vodi" pa je uspeo projekat

Radio 021 07.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da opozicija ni sekirama, ni motkama, ni bilo čim drugim neće moći da dođe na vlast bez izbora i poručio da "taj rezultat neće postići". On je tokom obilaska radova na železničkoj stanci… »
Vučić o opoziciji: "Ima onih koji žele da sruše Vučića, da obave prljave poslove za strance"

Vučić o opoziciji: "Ima onih koji žele da sruše Vučića, da obave prljave poslove za strance"

B92 07.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je završne radove na železničkoj stanici Vrbas Nova i istakao da je ovo danas potpuno nova zemlja. "Sve što smo zajednički radili uskoro će da se vidi i svaki čovek može da kaže da je bio deo toga i to… »
"Protestima žele da spreče razvoj Srbije" Vučić o litijumu: Formiran je tim ljudi od integriteta! Besmisleno je podizati…

"Protestima žele da spreče razvoj Srbije" Vučić o litijumu: Formiran je tim ljudi od integriteta! Besmisleno je podizati…

Kurir 07.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je danas, tokom obilaska završnih radova na železničkoj stanici Vrbas Nova, aktuelnu temu litijum i skupove protivnika. Vučić je prvenstveno komentarisao medicinski tim koji je formisan kako… »
Vučić: Protesti imaju za cilj da me smene i da spreče razvoj Srbije

Vučić: Protesti imaju za cilj da me smene i da spreče razvoj Srbije

Telegraf 07.08.2024
"Deo građana je iskreno zabrinut zbog kopanja litijuma, ali istinski cilj tih protesta je da skinu mene sa vlasti" navodi Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je deo građana iskreno zabrinut zbog kopanja litijuma, ali da je… »

Vesti dana »