Povezane vesti

Nadal objavio da neće igrati na Ju-Es openu

Nadal objavio da neće igrati na Ju-Es openu

Politika 07.08.2024
Španski teniser Rafael Nadal objavio je večeras da neće igrati na Ju-Es openu. „Odlučio sam da se neću takmičiti na ovogodišnjem Ju-Es openu, mestu gde sam stvorio sjajne uspomene. Nedostajaće mi te posebne noćne sesije u Njujorku na… »
Da li je ovo najava kraja? Nadal se oglasio i doneo veliku odluku, ne igra US Open

Da li je ovo najava kraja? Nadal se oglasio i doneo veliku odluku, ne igra US Open

Nova 07.08.2024
: Rafael Nadal (38) neće igrati na ovogodišnjem US Openu, zvanično je objavljeno na njegovom profilu na društvenim mrežama. Iako se takmičio na Olimpijskim igrama, gde je u drugom kolu izgubio od Novaka Đokovića sa 2:0, Nadala nećemo gledati u… »
Nadal objavio da neće igrati na Ju Es openu

Nadal objavio da neće igrati na Ju Es openu

Sportski žurnal 07.08.2024
Španac je trofej u Njujorku osvajao četiri puta, poslednji put 2019. godine. Španski teniser Rafael Nadal objavio je večeras da neće igrati na Ju Es openu. - Odlučio sam da se neću takmičiti na ovogodišnjem Ju Es Openu, mestu gde sam stvorio… »
Nadal se povukao posle poraza od Đokovića: Rafa iznenadio sve, ostavio dirljivu poruku

Nadal se povukao posle poraza od Đokovića: Rafa iznenadio sve, ostavio dirljivu poruku

Mondo 07.08.2024
Rafael Nadal neće igrati na US openu, već će da se fokusira na Lejver kup... Rafael Nadal izgubio je od Novaka Đokovića na Olimpijskim igrama, pa onda i sa Karlosom Alkarazom u dublu i nekoliko dana posle svega toga doneo je iznenađujuću odluku… »
Nadal ne igra US open: Nisam 100% spreman

Nadal ne igra US open: Nisam 100% spreman

Sport klub 07.08.2024
Višestruki gren slem šampion Rafael Nadal neće igrati na ovogodišnjem US openu, objavio je Španac u sredu. Nadal će tako nakon Vimbldona propustiti drugi uzastopni grem slem turnir. „Odlučio sam da se ne takmičim na ovogodišnjem US openu gde… »

Vesti dana »