Povezane vesti

Nadal objavio da neće igrati na US openu

Nadal objavio da neće igrati na US openu

Vesti online 08.08.2024
Španski teniser Rafael Nadal objavio je da neće igrati na US openu. “Odlučio sam da se neću takmičiti na ovogodišnjem US openu, mestu gde sam stvorio sjajne uspomene. Nedostajaće mi te posebne noćne sesije u Njujorku na ‘Ešu’, ali mislim da… »
Da li je vreme za penziju? Rafael Nadal ne može više, objavio da ne igra na poslednjem grend slemu u sezoni

Da li je vreme za penziju? Rafael Nadal ne može više, objavio da ne igra na poslednjem grend slemu u sezoni

Večernje novosti 08.08.2024
Španski teniser Rafael Nadal objavio je da neće igrati na Ju-Es openu. FOTO: Tanjug/AP - Odlučio sam da se neću takmičiti na ovogodišnjem Ju-Es openu, mestu gde sam stvorio sjajne uspomene. Nedostajaće mi te posebne noćne sesije u Njujorku na… »
Rafael Nadal se povukao sa Ju Es opena: Ne bih mogao da pružim 100 odsto

Rafael Nadal se povukao sa Ju Es opena: Ne bih mogao da pružim 100 odsto

Danas 08.08.2024
Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Ju Es opena, koji počinje krajem meseca u Njujorku. „Odlučio sam da se ove godine ne takmičim na Ju Es openu, mestu na kome sam stekao sjajne uspomene. Nedostajaće mi električne i posebne noći na Ešu… »
Nadal odustao od US opena!

Nadal odustao od US opena!

Sportske.net 08.08.2024
Španski teniser Rafael Nadal odlučio je da ne učestvuje na ovogodišnjem US openu. Nadal je igrao na nedavno završenim Olimpijskim igrama u Parizu u singlu i dublu, ali nije bio na svom nekadašnjem nivou. Sada je 38-godišnjak koji je četiri puta… »
Nadal saopštio da neće igrati na US openu

Nadal saopštio da neće igrati na US openu

Radio 021 08.08.2024
Španski teniser Rafael Nadal objavio je da neće igrati na US openu. "Odlučio sam da se neću takmičiti na ovogodišnjem US openu, mestu gde sam stvorio sjajne uspomene. Nedostajaće mi te posebne noćne sesije u Njujorku na Ešu, ali mislim da ne bih… »

Vesti dana »