Povezane vesti

Priznanje velikog Dirka: "Jokićev potez nikad nisam mogao da uradim"

Priznanje velikog Dirka: "Jokićev potez nikad nisam mogao da uradim"

Sportske.net 08.08.2024
Ikona reprezentativne i NBA košarke Dirk Novicki redovan je gost na olimpijskim događajima u Parizu. Revolucionar osoben po vrhunskom šutu za krilnog centra divi se Nikoli Jokiću. "Njegova igra je neverovatna. Sve izgleda kao usporeni snimak, on… »
''Ja nikad nisam to mogao da uradim!'' Dirk Novicki o neverovatnom šutu Nikole Jokića protiv Australije na Olimpijskim igrama

''Ja nikad nisam to mogao da uradim!'' Dirk Novicki o neverovatnom šutu Nikole Jokića protiv Australije na Olimpijskim igrama

Večernje novosti 08.08.2024
Sjajne partije pruža Nikola Jokić u dresu Srbije na Olimpijskim igrama u Parizu, a oduševljen je Srbinom bio i Dirk Novicki. Foto: Profimedia - Njegova igra je neverovatna. Sve izgleda kao usporeni snimak, on stavlja svoje ruke na loptu, ima… »
Novicki o Jokiću: "Ja to nikad nisam mogao!"

Novicki o Jokiću: "Ja to nikad nisam mogao!"

B92 08.08.2024
Čuveni nemački košarkaš Dirk Novicki pohvalno je pričao o Nikoli Jokiću. Jokić je impresionirao javnost prikazanim na Olimpijskim igrama u Parizu, a ništa manje "omađijan" nego navijači nije ni Novicki. Srpski centar je trenutno drugi u MVP trci… »
Kakve reči Novickog za Jokića, pričao i o čuvenom potezu Srbina kojim je srušio Australiju: "To je težak šut"

Kakve reči Novickog za Jokića, pričao i o čuvenom potezu Srbina kojim je srušio Australiju: "To je težak šut"

Telegraf 08.08.2024
Legendarni nemački košarkaš je prokomentarisao i čuveni "Sombor shuffle" Dirk Novicki je u intervjuu za BasketNews pohvalno govorio o Nikoli Jokiću. Legendarni nemački košarkaš, koji važi za jednog od najboljeg "fadeaway" igrača, imao je samo… »

Vesti dana »