Povezane vesti

Ćerka doktor nauka, sin diplomirao u Americi: Ko su deca Vere Matović - "Oni su moj ponos"

Ćerka doktor nauka, sin diplomirao u Americi: Ko su deca Vere Matović - "Oni su moj ponos"

Večernje novosti 08.08.2024
VERA MATOVIĆ a suprugom harmonikašem Ratomirom Matovićem, uživa godinama u skladnom braku, a najviše radosti donela su im deca, ćerka Violeta i sin Miljan. Vera Matović - Ćerka mi je doktor nauka na temu “Terorizam”, živi u Beogradu. Sin je… »
Ćerka Vere Matović je doktor nauka, a sin je diplomirao u Americi: „Oni su moji ponos“

Ćerka Vere Matović je doktor nauka, a sin je diplomirao u Americi: „Oni su moji ponos“

Nova 08.08.2024
: Pevačica Vera Matović izuzetno je ponosna na svoju decu, što je više puta isticala. Vera Matović sa suprugom harmonikašem Ratomirom Matovićem godinama uživa u skladnom braku, a najviše radosti donela su im deca, ćerka Violeta i sin Miljan… »
Ćerka doktor nauka, sin diplomirao u Americi: Ko su deca Vere Matović: "Oni su moj ponos"

Ćerka doktor nauka, sin diplomirao u Americi: Ko su deca Vere Matović: "Oni su moj ponos"

Blic 08.08.2024
Pevačica Vera Matović sa suprugom harmonikašem Ratomirom Matovićem, uživa godinama u skladnom braku, a najviše radosti donela su im deca, ćerka Violeta i sin Miljan. - Ćerka mi je doktor nauka na temu “Terorizam”, živi u Beogradu. Sin je… »
Ćerka doktor nauka, sin diplomirao u Americi: Ko su deca pevačice uz čiju pesmu se veselio Novak Đoković?

Ćerka doktor nauka, sin diplomirao u Americi: Ko su deca pevačice uz čiju pesmu se veselio Novak Đoković?

Mondo 08.08.2024
Pevačica Vera Matović otkrila i čime se bave. Pevačica Vera Matović sa suprugom harmonikašem Ratomirom Matovićem, živi u luksuznoj vili na Dedinju, koja je godinama bila predmet priče u medijima. Od cene do skupocenih slika pažnja javnosti je… »

Vesti dana »