Povezane vesti

„Ona je moj fan“: Nakon što je Seka Aleksić brutalno isprozivala Desingericu stigao je i njegov odgovor

„Ona je moj fan“: Nakon što je Seka Aleksić brutalno isprozivala Desingericu stigao je i njegov odgovor

Nova 08.08.2024
: Seka Aleksić nedavno je kritikovala ponašanje Desingerice na sceni, a sada se oglasio on i otkrio kako gleda na celu situaciju. Dragomir Despić Desingerica često je na meti oštrih komentara zbog ponašanja na svojim nastupima. Seka Aleksić neretko… »
"Seka aleksić je moj fan" Desingerica odgovorio pevačici na komentare sa njegovog nastupa, neće joj biti svejedno

"Seka aleksić je moj fan" Desingerica odgovorio pevačici na komentare sa njegovog nastupa, neće joj biti svejedno

Kurir 08.08.2024
Dragomir Despić Desingerica često je na meti oštrih komentara zbog ponašanja na svojim nastupima. Desingerica ovog leta najviše nastupa u Crnoj Gori, a za domaće medije je otkrio kako reaguje na to što je predsednik "Slobodne Crne Gore" Vladislav… »
(Video) "seka aleksić je moj fan": Nakon što je pevačica komentarisala skandale na njegovim nastupima, Desingerica joj…

(Video) "seka aleksić je moj fan": Nakon što je pevačica komentarisala skandale na njegovim nastupima, Desingerica joj…

Blic 08.08.2024
Dragomir Despić Desingerica često je na meti oštrih komentara zbog ponašanja na svojim nastupima. Desingerica ovog leta najviše nastupa u Crnoj Gori, a za "Blic" je otkrio kako reaguje na to što je predsednik "Slobodne Crne Gore" Vladislav Dajković… »
"Seka Aleksić je moj fan": Pevačica ga prozivala zbog pljuvanja devojci u usta, on joj žestoko odgovorio

"Seka Aleksić je moj fan": Pevačica ga prozivala zbog pljuvanja devojci u usta, on joj žestoko odgovorio

Mondo 08.08.2024
Dragomir Despić Desingerica prokomentarisao buru koja se digla u Crnoj Gori povodom skandaloznih nastupa. Dragomir Despić Desingerica je poslednjih nedelja, zbog skandaloznih nastupa u Crnoj Gori, na meti oštrih komentara javnosti. Zbog pljuvanja u… »

Vesti dana »