Povezane vesti

„Spasila me Sveta Petka“: Sećate se Barbike iz „Zvezda Granda“? Danas je plavuša, a ova tragedija joj je promenila…

„Spasila me Sveta Petka“: Sećate se Barbike iz „Zvezda Granda“? Danas je plavuša, a ova tragedija joj je promenila…

Nova 08.08.2024
: Sećate se Barbike iz "Zvezda Granda"? Muškarca koji je želeo da postane pevačica, on je u međuvremenu promenio nadimak, ali i svoj identitet. Pre skoro dve decenije, Slobodan Katanić pojavio se u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“ i… »
Barbika doživela tešku sudbinu! Nakon što joj je brat preminuo imala kliničku smrt, mediji je sahranili, a ona promenila…

Barbika doživela tešku sudbinu! Nakon što joj je brat preminuo imala kliničku smrt, mediji je sahranili, a ona promenila…

Kurir 08.08.2024
Slobodan Katanić se pre više od dve decenije pojavio u muzičkom takmičenju " Zvezde Granda" i predstavio se kao Barbika. Slobodan je promenio svoje ime 2010. godine i tada se ponovo pojavio na audiciji pod imenom Sanja. - Rešila sam da idem na… »
Srce prestalo da radi: Čuvena Barbika iz "Zvezda Granda" doživela kliničku smrt: "To se desilo nakon što mi je brat umro"

Srce prestalo da radi: Čuvena Barbika iz "Zvezda Granda" doživela kliničku smrt: "To se desilo nakon što mi je brat umro"

Blic 08.08.2024
Slobodan Katanić se pre više od dve decenije pojavio u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda" i predstavio se kao Barbika. Slobodan je promenio svoje ime 2010. godine i tada se ponovo pojavio na audiciji pod imenom Sanja. - Rešila sam da idem na… »

Vesti dana »