Povezane vesti

Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

BBC News 08.08.2024
Obezbeđen su i prostori za menjanje pelena, kao i igraonica, a tu je i sistem rezervacija za one kojima su takve usluge najpotrebnije. „Mnogo sam plakala dok sam se vozila autobusom do Olimpijskog sela. „Samo sam gledala video snimke i fotografije… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

Danas 08.08.2024
„Mnogo sam plakala dok sam se vozila autobusom do Olimpijskog sela. „Samo sam gledala video snimke i fotografije moje bebe. „Onda sam stigla tamo i jednostavno nisam mogla da spavam bez nje“. Kada je maratonka Alfin Tulimuk krenula na Olimpijske… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

Blic 08.08.2024
„Mnogo sam plakala dok sam se vozila autobusom do Olimpijskog sela. „Samo sam gledala video snimke i fotografije moje bebe. „Onda sam stigla tamo i jednostavno nisam mogla da spavam bez nje". Kada je maratonka Alfin Tulimuk krenula na Olimpijske… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

Radio 021 08.08.2024
Obezbeđen su i prostori za menjanje pelena, kao i igraonica, a tu je i sistem rezervacija za one kojima su takve usluge najpotrebnije. Aliphine Tuliamuk Maratonki Alfin Tulimuki nije bilo dozvoljeno da ćerka Zoi bude sa njom u Olimpijskom selu u Tokiju… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

Olimpijske igre u Parizu 2024: Jaslice prvi put na raspolaganju sportistkinjama koje doje

NIN 08.08.2024
"Mnogo sam plakala dok sam se vozila autobusom do Olimpijskog sela. "Samo sam gledala video snimke i fotografije moje bebe. "Onda sam stigla tamo i jednostavno nisam mogla da spavam bez nje". Kada je maratonka Alfin Tulimuk krenula na Olimpijske igre u… »

Vesti dana »