Povezane vesti

Svom snagom protiv kriminalaca i tajkuna Vučić: Umorio sam se od bezočnih laži naših političara, odgovor sledi večeras…

Svom snagom protiv kriminalaca i tajkuna Vučić: Umorio sam se od bezočnih laži naših političara, odgovor sledi večeras…

Kurir 08.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručuje da se umorio od bezočnih laži naših političara i da im odgovor sledi večeras. "Umorio sam se od bezočnih laži naših političara i spas potražio u šetnji sa Šarkijem i Zadom, koje sam na poklon… »
Vučić: Boriću se svom snagom protiv kriminalaca i tajkuna koji bi da unište Srbiju

Vučić: Boriću se svom snagom protiv kriminalaca i tajkuna koji bi da unište Srbiju

Politika 08.08.2024
Umorio sam se od bezočnih laži naših političara i spas potražio u šetnji sa Šarkijem i Zadom, koje sam na poklon dobio od princa Nasera iz Bahreina, objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako je najavio, on će dati svoj odgovor… »
Vučić poručio da se u Srbiji vlast neće menjati na ulicama: Meni je Srbija sve, nikada je neću napustiti!

Vučić poručio da se u Srbiji vlast neće menjati na ulicama: Meni je Srbija sve, nikada je neću napustiti!

Telegraf 08.08.2024
Kako je ranije saopštio predsednik, on će večeras odgovoriti političarima na bezočne laži koje plasiraju. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se večeras javnosti putem svog Fejsbuk profila, kako je rekao, na drugačiji način, zato što… »
Vučić: Neće biti rušenja vlasti na ulicama, nasiljem se neće promeniti ništa - nigde ne bežim

Vučić: Neće biti rušenja vlasti na ulicama, nasiljem se neće promeniti ništa - nigde ne bežim

RTS 08.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti preko svog Fejsbuk profila i poručio da neće biti rušenja vlasti na ulicama. U Srbiji će se vlast birati na izborima, a Srbiju da napustim nikada neću, istakao je Vučić. Obraćanje… »
Vučić se večeras obraća javnosti: Odgovoriće na bezočne laži koje plasiraju političari FOTO

Vučić se večeras obraća javnosti: Odgovoriće na bezočne laži koje plasiraju političari FOTO

B92 08.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se večeras javnosti na svom Fejsbuk nalogu. Kako je ranije saopštio predsednik, on će večeras odgovoriti političarima na bezočne laži koje plasiraju. "Neće me proterati i neću da bežim. Od Srbije sam… »
Vučić o rudniku litijuma: "Meni je Srbija sve. Nikada neću dozvoliti da se niti jedno dete razboli" VIDEO

Vučić o rudniku litijuma: "Meni je Srbija sve. Nikada neću dozvoliti da se niti jedno dete razboli" VIDEO

B92 08.08.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti. "Dragi narode, razmišljao sam kako da vam se obratim, da kažem neku lepu vest, i biće ovih dana lepih vesti," rekao je. Dodao ej da je večeras rešio da se obrati na drugačiji… »
"Spas sam potražio sa Šarkijem i Zadom": Vučić kaže da se umorio, pa otkrio sa kim je otišao u šetnju (foto)

"Spas sam potražio sa Šarkijem i Zadom": Vučić kaže da se umorio, pa otkrio sa kim je otišao u šetnju (foto)

Blic 08.08.2024
Predsednik Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu kako provodi svoje slobodno vreme sa psima i uputio poruku "našim političarima". Vučić je podelio dve fotografije na kojima se vidi kako šeta pse. - Umorio sam se od bezočnih laži… »
Vučić najavio odgovore na "laži političara": Neće me proterati i neću da bežim

Vučić najavio odgovore na "laži političara": Neće me proterati i neću da bežim

Radio 021 08.08.2024
Predsednik Srbije najavio je da "odgovor na laži naših političara" sledi večeras. Kako je napisao na Instagramu, umorio se od laži. "Umorio sam se od bezočnih laži naših političara i spas potražio u šetnji sa Šarkijem i Zadom, koje sam na… »
Večeras od 20 časova: Vučić se obraća javnosti putem zvaničnog Fejsbuk naloga

Večeras od 20 časova: Vučić se obraća javnosti putem zvaničnog Fejsbuk naloga

Kurir 08.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratiće se večeras javnosti. Vučić je najavio obraćanje putem zvaničnog Fejsbuk naloga. Predsednik je prethodno poručio da se umorio od bezočnih laži naših političara i da im odgovor sledi večeras. "Umorio… »
Vučić se umorio, ali večeras odgovara protivnicima

Vučić se umorio, ali večeras odgovara protivnicima

Danas 08.08.2024
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, poručio je da se umorio od bezočnih laži naših političara. On je na profilu „Budućnostsrbijeav“ na Instagramu napisao da im odgovor sledi večeras. “Umorio sam se od bezočnih laži naših političara i… »
Oglasio se Vučić: Umorio sam se od bezočnih laži, odgovor političarima sledi večeras FOTO

Oglasio se Vučić: Umorio sam se od bezočnih laži, odgovor političarima sledi večeras FOTO

B92 08.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio na Instagram nalogu "buducnostsrbijeav" fotografije kako se nakon laži političara u Srbiji, odmara u šetnji. Naime, predsednik je objavio dve fotografije sa Šarkijem i Zadom, psima koje je na poklon dobio… »

Vesti dana »