Povezane vesti

Udovica Navaljnog kaže da je on trebao biti pušten i razmijenjen

Udovica Navaljnog kaže da je on trebao biti pušten i razmijenjen

Slobodna Evropa 08.08.2024
Ruski opozicioni lider Aleksej Navaljni umro je pod misterioznim okolnostima u zabačenom arktičkom zatvoru u februaru. Julija Navaljnaja, udovica ruskog opozicionog političara Alekseja Navaljnog, kaže da je njen pokojni muž trebalo da bude među… »
Julija Navaljna: Osećam i radost i gorčinu, Aleksej je trebalo da bude deo razmene

Julija Navaljna: Osećam i radost i gorčinu, Aleksej je trebalo da bude deo razmene

Politika 08.08.2024
Supruga preminulog ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, Julija, izjavila je danas da oseća "i radost i gorčinu" zbog razmene zatvorenika između Rusije i SAD, u kojoj su oslobođeni ruski disidenati, jer je i njen suprug trebalo da bude deo te… »
"Srećna sam, ali i ogorčena": Julija Navaljna se ogasila o najvećoj razmeni između SAD i Rusije: Aleksej je trebalo da bude…

"Srećna sam, ali i ogorčena": Julija Navaljna se ogasila o najvećoj razmeni između SAD i Rusije: Aleksej je trebalo da bude…

Blic 08.08.2024
Supruga preminulog ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, Julija, izjavila je danas da oseća "i radost i gorčinu" zbog razmene zatvorenika između Rusije i SAD, u kojoj su oslobođeni ruski disidenti, jer je i njen suprug trebalo da bude deo te… »
"Radost i gorčina"Julije Navaljne: Srećna sam zbog razmene zatvorenika, žao mi je što Aleksej to nije dočekao

"Radost i gorčina"Julije Navaljne: Srećna sam zbog razmene zatvorenika, žao mi je što Aleksej to nije dočekao

Euronews 08.08.2024
Supruga preminulog ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, Julija, izjavila je danas da oseća "i radost i gorčinu" zbog razmene zatvorenika između Rusije i SAD, u kojoj su oslobođeni ruski disidenati, jer je i njen suprug trebalo da bude deo te… »
Julija Navaljna: Osećam i radost i gorčinu, Aleksej je trebalo da bude deo razmene

Julija Navaljna: Osećam i radost i gorčinu, Aleksej je trebalo da bude deo razmene

N1 Info 08.08.2024
Podeli : Julija Navaljna, supruga preminulog ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog, izjavila je da oseća "i radost i gorčinu" zbog razmene zatvorenika između Rusije i SAD, u kojoj su oslobođeni ruski disidenati. Ona je kazala da je i njen suprug… »

Vesti dana »