Povezane vesti

Desingerici zabranili nastup u Budvi? Reperu nisu dali potrebne papire, otkriven razlog

Desingerici zabranili nastup u Budvi? Reperu nisu dali potrebne papire, otkriven razlog

Mondo 08.08.2024
Domaći mediji prenose da je Desingerica naišao na problem kada je želeo da izvadi radnu dozvolu za Crnu Goru. Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, nedeljama je u centru pažnje zbog problematičnog ponašanja na nastupima zbog kojeg je u jednom… »
Oglasio se Desingerica nakon vesti da su mu zabrenjeni nastupi: „Imam samo jedan problem“

Oglasio se Desingerica nakon vesti da su mu zabrenjeni nastupi: „Imam samo jedan problem“

Nova 08.08.2024
: Danas se pročula informacija da su Desingerici zabranjeni nastupi u Crnoj Gori gde je više puta tokom ovog leta izazvao skandale velikih razmera. Sada se oglasio i on i otkrio šta je istina. Već danima je glavna tema na crnogorskom primorju Dragomir… »
"Ovo je jedini problem": Oglasio se Desingerica nakon navoda da mu je zabranjen nastup u Crnoj Gori zbog toga što nije imao…

"Ovo je jedini problem": Oglasio se Desingerica nakon navoda da mu je zabranjen nastup u Crnoj Gori zbog toga što nije imao…

Blic 08.08.2024
Već danima je glavna tema na crnogorskom primorju Dragomir Despić Desingerica. Jedni pozivaju da mu se zabrane nastupe, drugi ga brane uz obrazloženje da ne vaspitava on decu, nego roditelji. Suma sumarum, Desingerica je glavna tema. Danas se pojavila… »
Desingerica otkrio pravu istinu o tome da li je zabranjen u Crnoj Gori: Imam sve papire, ali postoji problem, reč je o...

Desingerica otkrio pravu istinu o tome da li je zabranjen u Crnoj Gori: Imam sve papire, ali postoji problem, reč je o...

Kurir 08.08.2024
Već danima je glavna tema na crnogorskom primorju Dragomir Despić Desingerica. Jedni pozivaju da mu se zabrane nastupe, drugi ga brane uz obrazloženje da ne vaspitava on decu, nego roditelji. Suma sumarum, Desingerica je glavna tema. Danas se pojavila… »
Desingerici zabranjen nastup u budvi?! Reper nije dobio potrebne papire iz jednog razloga

Desingerici zabranjen nastup u budvi?! Reper nije dobio potrebne papire iz jednog razloga

Kurir 08.08.2024
Dragomiru Despiću Desingerici zabranjen je nastup u Crnoj Gori. Popularni reper uredno je ovog leta nastupa na primorju, ali mu h SUP-u sada nisu dali papire. - Dečko je došao normalno po radnu dozvolu, čekao u redu da ga prozovu. Pošto ne dolazi… »

Vesti dana »