Povezane vesti
Krivična prijava u Hrvatskoj zbog dozvole za izgradnju hidroelektrane na Uni
Nova 08.08.2024
: Zbog izdavanja dozvole za izgradnju mini-hidroelektrane na izvorištu reke Une Državni inspektorat Hrvatske je podneo krivičnu prijavu protiv zvaničnika Upravnog odeljenja Zadarske županije. Utvrdio je da su povređeni propisi i sumnja da je došlo do… »
Krivična prijava u Hrvatskoj zbog dozvole za izgradnju hidroelektrane na Uni bez ekološke studije
NIN 08.08.2024
Zbog izdavanja dozvole za izgradnju mini-hidroelektrane na izvorištu reke Une Državni inspektorat Hrvatske je podneo krivičnu prijavu protiv zvaničnika Upravnog odeljenja Zadarske županije. Utvrdio je da su povređeni propisi i sumnja da je došlo do… »
Inspektorat podneo krivičnu prijavu zbog gradnje na vrelu reke Une, posle protesta meštana
Telegraf 08.08.2024
Iako su bager i drugi radni strojevi danas mirovali, meštani Donjeg Srba ne prestaju s protestima, javio je HRT. Hrvatski državni inspektorat podneo je krivičnu prijavu protiv službene osobe koja je izdala lokacijsku dozvolu za gradnju privatne… »
Vesti dana »
Vučić: Nadam se da će u prezimanje NIS-a biti uključeni i Mađari i UAE
Euronews pre 6 minutajoš 31 povezana
Sudije pozvale Skupštinu da odustane od razmatranja izmena pravosudnih zakona po hitnom postupku
Danas pre 11 minutajoš 46 povezanih
Svi predsednikovi savetnici: Ko je sve pomagao Vučiću „spolja“, od Guzenbauera do „kriminalca u bekstvu“ Ajnhorna
Danas pre 15 satijoš 2 povezane





