Povezane vesti

Marinika Tepić: Zašto državna kompanija uzima jedan od najozloglašenijih tabloida

Marinika Tepić: Zašto državna kompanija uzima jedan od najozloglašenijih tabloida

N1 Info 08.08.2024
Podeli : "Još 2020. godine sam otkirla ugovor iz 2018, i to tako što je Jelisaveta Vasilić prva posumnjala u koruptivne radnje unutar državnog Telekoma i pokušala da kao članica vladinog Antikorupcijskog saveta to istraži. Tada je počela da biva… »
Marinika Tepić: Zašto Telekom kupuje jedan od najozloglašenijih tabloida

Marinika Tepić: Zašto Telekom kupuje jedan od najozloglašenijih tabloida

Nova 08.08.2024
: "Još 2020. godine sam otkrila ugovor iz 2018, i to tako što je Jelisaveta Vasilić prva posumnjala u koruptivne radnje unutar državnog Telekoma i pokušala da kao članica vladinog Antikorupcijskog saveta to istraži. Tada je počela da biva brutalno… »
Marinika Tepić: Zašto državna kompanija uzima jedan od najozloglašenijih tabloida

Marinika Tepić: Zašto državna kompanija uzima jedan od najozloglašenijih tabloida

Novi magazin 08.08.2024
"Još 2020. godine sam otkirla ugovor iz 2018, i to tako što je Jelisaveta Vasilić prva posumnjala u koruptivne radnje unutar državnog Telekoma i pokušala da kao članica vladinog Antikorupcijskog saveta to istraži. Tada je počela da biva brutalno… »

Vesti dana »