Povezane vesti

"Pretukao me je trudnu, izgubila sam bebu!" Naša influenserka optužila poznatog modela za nasilje, on javno zapretio (foto)

"Pretukao me je trudnu, izgubila sam bebu!" Naša influenserka optužila poznatog modela za nasilje, on javno zapretio (foto)

Kurir 08.08.2024
Poznata influenserka Marija Mudreša optužila je svog bivšeg partnera Matiju Radoševića, poznatog fitnes trenera i modela, da ju je pretukao dok je bila trudna. Mudreša je svoje optužbe iznela javno, putem njenog Fejsbuk profila. - Drage devojke… »
Ovo je maneken kojeg je influenserka optužila za nasilje! Znate ga iz brojnih spotova, a jedna pevačica je insistirala da…

Ovo je maneken kojeg je influenserka optužila za nasilje! Znate ga iz brojnih spotova, a jedna pevačica je insistirala da…

Kurir 08.08.2024
Domaća influenserka Marija Mudreša optužila je svog bivšeg partnera Matiju Radoševića da ju je pretukao dok je bila trudna. Matija je fitnes trener i model koji se pojavljivao u brojnim spotovima domaćih zvezda. View this post on Instagram A post… »
"Pretukao me je trudnu i izgubila sam bebu": Naša poznata influensera optužila dečka za nasilje - Svi ga znate: "Majka ga je…

"Pretukao me je trudnu i izgubila sam bebu": Naša poznata influensera optužila dečka za nasilje - Svi ga znate: "Majka ga je…

Blic 08.08.2024
Influenserka Marija Muderša otpužila je bivšeg dečka Matiju Radoševića za nasilje. Kako Marija tvrdi, nju je Matija navodno pretukao dok je ona bila u drugom stanju zbog čega je izgubila bebu. - Drage devojke, nisam se nikad javno oglašavala… »
"Pretukao me je trudnu, izgubila sam bebu": Srpska influenserka optužila poznatog manekena za nasilje

"Pretukao me je trudnu, izgubila sam bebu": Srpska influenserka optužila poznatog manekena za nasilje

Mondo 08.08.2024
Influenserka Marija Mudreša optužila je svog bivšeg dečka za prebijanje. Poznata srpska influenserka Marija Mudreša optužila je svog bivšeg partnera Matiju Radoševića, poznatog fitnes trenera i modela, da ju je pretukao dok je bila trudna… »
Influenserka optužila bivšeg dečka za nasilje: Pretukao me je trudnu, izgubila sam bebu! Evo šta joj je poznati maneken…

Influenserka optužila bivšeg dečka za nasilje: Pretukao me je trudnu, izgubila sam bebu! Evo šta joj je poznati maneken…

Dnevnik 08.08.2024
Poznata influesnerka Marija Mudreša optužila je svog bivšeg partnera Matiju Radoševića, poznatog fitnes trenera i modela, da ju je pretukao dok je bila trudna. Mudreša je svoje optužbe iznela javno na svom Fejsbuk profilu. Drage devojke, nisam se… »
"Pretukao me je trudnu, izgubila sam bebu": Naša influenserka optužila bivšeg dečka, poznatog manekena

"Pretukao me je trudnu, izgubila sam bebu": Naša influenserka optužila bivšeg dečka, poznatog manekena

Telegraf 08.08.2024
Preporučujemo. Poznata influesnerka Marija Mudreša optužila je svog bivšeg partnera Matiju Radoševića, poznatog fitnes trenera i modela, da ju je pretukao dok je bila trudna. Mudreša je svoje optužbe iznela javno, putem njenog Fejsbuk profila. -… »

Vesti dana »