Povezane vesti

Baja Mali Knindža ostao bez bubrega! Istrulio je!

Baja Mali Knindža ostao bez bubrega! Istrulio je!

Svet plus 08.08.2024
Baja Mali Knindža, pravim imenom Mirko Pajčin, suočio se s ozbiljnim zdravstvenim problemima još u detinjstvu. Naime, sa samo sedam godina, ostao je bez jednog bubrega, a njegov život je spasio poznati sarajevski lekar, doktor Jozef Kafka. Baja se… »
Zbog pogrešne dijagnoze sa 7 godina ostao bez bubrega: Jezivi detalji iz života Baje Malog Knindže

Zbog pogrešne dijagnoze sa 7 godina ostao bez bubrega: Jezivi detalji iz života Baje Malog Knindže

Mondo 08.08.2024
Baja Mali Knindža je kao dete zbog jednog zdravstenog problema jedva ostao živ. Baja Mali Knindža rođen je u Bosni i Hercegovini, važi za jednog od najpopularnijih, a zbog tekstova svojih pesama se u više navrata nalazio na meti zabran. O svom… »
"Ostao sam bez bubrega, istruleo je" Jezivi detalji iz života Baje Malog Knindže, o ovome je ćutao: Noga mi se oduzela

"Ostao sam bez bubrega, istruleo je" Jezivi detalji iz života Baje Malog Knindže, o ovome je ćutao: Noga mi se oduzela

Kurir 08.08.2024
Poznati pevač Baja Mali Knindža jedva je ostao živ u detinjstvu, a tom prilikom ostao je i bez bubrega. Bajin život, spasio je čuveni sarajevski lekar. - Vojska je najveća životna škola. Mene su pogrešno lečili, doktor Jozef me je spasao. Mislio… »
"Ostao sam bez bubrega, istruleo je": Jezivi detalji iz života Baje Malog Knindže, o ovome je ćutao: "Druga supruga me je…

"Ostao sam bez bubrega, istruleo je": Jezivi detalji iz života Baje Malog Knindže, o ovome je ćutao: "Druga supruga me je…

Blic 08.08.2024
Poznati pevač Baja Mali Knindža jedva je ostao živ u detinjstvu, a tom prilikom ostao je i bez bubrega. Bajin život, spasio je čuveni sarajevski lekar. - Vojska je najveća životna škola. Mene su pogrešno lečili, doktor Jozef me je spasao. Mislio… »

Vesti dana »