Повезане вести
Упозорење! Могућ мегаземљотрес! Управо издат први аларм у историји - цунами претња по 200.000 живота!
Телеграф 09.08.2024
Процене најгорег случаја сугеришу да би више од 200.000 људи могло изгубити живот у земљотресу и потенцијалном цунамију. Јапан је први пут издао упозорење о повећаном ризику од "великог земљотреса" који би могао да погоди у… »
Јапан упозорава на повећану опасност од ‘мегаземљотреса’
Ал Јазеера 09.08.2024
‘Мегаземљотреси’ биљеже се сваких 90 до 200 година, а посљедњи се догодио 1946. Јапан је први пут издао упозорење о повећаном ризику од великог земљотреса у блиској будућности. Упозорење је издано у четвртак навечер по… »
Први пут: Јапан издао упозорење на повећан ризик од мега земљотреса: Могао би да однесе и до 200 хиљада живота
Блиц 08.08.2024
Јапан је - први пут — издао упозорење о повећаном ризику од "великог земљотреса" у блиској будућности. Упозорење је издато у четвртак увече по локалном времену, у коме се говори људима да буду на опрезу, али да се не… »
Вести дана »
Карлос Сајнц: Норис је доказао да и добар момак може да буде шампион Формуле 1
Данас пре 4 сатијош 1 повезана







