Povezane vesti

AP: Stanovnici u Srbiji obećavaju da će blokirati rudarstvo litijuma koje podržava EU

AP: Stanovnici u Srbiji obećavaju da će blokirati rudarstvo litijuma koje podržava EU

Novi magazin 09.08.2024
Američka novinska agencija AP danas piše iz Gornjih Nedeljica da tamošnji žitelj i aktivista Zlatko Kokanović ne želi rudnik litijuma u ​​svom dvorištu i učiniće sve što može da spreči njegovo otvaranje. "Svi mi ovde, spremni smo da… »
AP: Stanovnici u Srbiji obećavaju da će blokirati rudarstvo litijuma koje podržava EU

AP: Stanovnici u Srbiji obećavaju da će blokirati rudarstvo litijuma koje podržava EU

Beta 09.08.2024
Američka novinska agencija AP danas piše iz Gornjih Nedeljica da tamošnji žitelj i aktivista Zlatko Kokanović ne želi rudnik litijuma u ​​svom dvorištu i učiniće sve što može da spreči njegovo otvaranje. "Svi mi ovde, spremni smo da… »
AP: Stanovnici u Srbiji obećavaju da će blokirati rudarstvo litijuma koje podržava EU

AP: Stanovnici u Srbiji obećavaju da će blokirati rudarstvo litijuma koje podržava EU

Danas 09.08.2024
Američka novinska agencija AP danas piše iz Gornjih Nedeljica da tamošnji žitelj i aktivista Zlatko Kokanović ne želi rudnik litijuma u ​​svom dvorištu i učiniće sve što može da spreči njegovo otvaranje. „Svi mi ovde, spremni smo da… »

Vesti dana »