Povezane vesti

Lajls: "Ponosan sam, sa kovidom sam osvojio medalju!"

Lajls: "Ponosan sam, sa kovidom sam osvojio medalju!"

Sportske.net 09.08.2024
Amerčki sprinter Noa Lajls rekao je da je na njegov nastup u finalu trke na 200 metara na Olimpijskim igrama u Parizu uticalo to što se razboleo od korona virusa, ali da je ponosan što je uspeo da osvoji bronzanu medalju. Lajls je sinoć osvojio bronzu… »
Lajls ponosan na bronzu i sebe

Lajls ponosan na bronzu i sebe

Sportski žurnal 09.08.2024
Amerikanac i pored koronavirusa treći na 200 metara. Američki sprinter Noa Lajls je sinoć osvojio bronzu u trci na 200 metara i to je njegova druga medalja u Parizu, posle zlata na 100 metara. Loše je startovao i zaostatak nije mogao da nadoknadi, pa… »
Noa Lajls: Ponosan sam što sam i pored koronavirusa uspeo da osvojim bronzu

Noa Lajls: Ponosan sam što sam i pored koronavirusa uspeo da osvojim bronzu

Večernje novosti 09.08.2024
Američki sprinter Noa Lajls rekao je da je na njegov nastup u finalu trke na 200 metara na Olimpijskim igrama u Parizu uticalo to što se razboleo od koronavirusa, ali da je ponosan što je uspeo da osvoji bronzanu medalju. FOTO: Tanjug/AP Lajls je… »
Lajls: Ponosan sam što sam i pored korona virusa uspeo da osvojim bronzu

Lajls: Ponosan sam što sam i pored korona virusa uspeo da osvojim bronzu

Radio sto plus 09.08.2024
Lajls je sinoć osvojio bronzu u trci na 200 metara i to je njegova druga medalja u Parizu, posle zlata na 100 metara. On je loše startovao i taj zaostatak nije mogao da nadoknadi, pa je Letsile Tobogo iz Bocvane osvojio zlato, a Amerikanac Keni Bednarek… »
Atletska zvezda u kolicima nakon trke - osvojio bronzu sa koronom!

Atletska zvezda u kolicima nakon trke - osvojio bronzu sa koronom!

B92 09.08.2024
"Mislim da su moje Olimpijske igre 2024. gotove", napisao je američki sprinter Noa Lajles (27) u četvrtak kasno uveče na društvenim mrežama nakon što je otkrio da boluje od korone, nedugo posle osvajanja bronze na 200 metara. "Ovo nisu Olimpijske… »

Vesti dana »