Povezane vesti

Gurović: "Imam jednu zamerku"

Gurović: "Imam jednu zamerku"

Sportske.net 09.08.2024
Bivši jugoslovenski košarkaš i osvajač zlata na Svetskom prvenstvu 2002. godine u Indijanapolisu Milan Gurović u razgovoru na TV "Prva" komentarisao je meč Srbije i Sjedinjenih Američkih Država. "Ne mogu da se porede dva vremena, svako vreme nosi… »
Suđenje je bilo kriminalno! Gurović osuo žestoku paljbu po sramnim arbitrima: Momak iz Paname nije držao košarkašku loptu…

Suđenje je bilo kriminalno! Gurović osuo žestoku paljbu po sramnim arbitrima: Momak iz Paname nije držao košarkašku loptu…

Kurir 09.08.2024
Bivši reprezentativac Srbije Milan Gurović rekao je da žali zbog nekoliko detalja utakmice Srbije i Sjedinjenih Država - "vezanih" trojki Kevina Durenta i Kevina Bukera, kao i zbog promašaja Ognjena Dobrića. "Rekao sam da moramo da igramo čvršće… »
Suđenje kriminalno, imam zamerkicu na stručni štab Srbije: Milan Gurović se oglasio o porazu Srbije od SAD

Suđenje kriminalno, imam zamerkicu na stručni štab Srbije: Milan Gurović se oglasio o porazu Srbije od SAD

Mondo 09.08.2024
Član poslednjeg zlatnog tima naše košarke analizirao bolan poraz "orlova" u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu. Bivši reprezentativac Srbije Milan Gurović rekao je da žali zbog nekoliko detalja utakmice Srbije i Sjedinjenih Država - "vezanih"… »

Vesti dana »